Získání energie

Bombové smoothie

Bombové smoothie

Počet zhlédnutí : 5501

Ingredience

Postup přípravy

Připravené ingredience si očistíme nakrájíme na kousky a dáme do mixéru,mixujeme do úplného rozšlehání až vznikne pěna.Nalijeme do vychlazené sklenice a podáváme.Výborná energie.

 • Kiwi

  Kiwi je bohatým zdrojem vitamínu C a vlákniny. Navíc mají vitamín E a omega-3 mastné kyseliny v semínkách vliv na ředění krve, což může snížit riziko vzniku krevních sraženin. Při přípravě na extrakci živin odřízněte konce ovoce, sloupněte chlupatou slupku nožem a dejte kiwi do vysoké nádoby s dalšími ingrediencemi pro NutriBlast.

 • Pomeranč

  Šťavnaté a sladké pomeranče známé díky své koncentraci vitamínu C mají léčivé vlastnosti, které byly spojeny s velkým množstvím fytonutričních látek. Tento citrus nabízí zřejmě nejvýznamnější ochranu proti rakovině jícnu, orofaryngeální rakovině / rakovině hrtanu (úst, hrtanu a hltanu) a rakovině žaludku. Před extrakcí živin ve svém mixéru NutriBullet pomeranče oloupejte.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

 • Zázvor
  Není divu, že má zázvor tolik využití, když se podíváme na jeho neuvěřitelné zdravotní účinky. Nejen, že se konzumuje jako potravina, ale také se používá jako koření a lék. To je pravděpodobně z důvodu vysokého počtu těkavých olejů obsažených v tomto aromatickém kořeni.
Top