Získání energie

Energetický Smoothie s beta-karotenem

Energetický Smoothie s beta-karotenem

Počet zhlédnutí : 2543

Ingredience

Postup přípravy

U tohoto NutriBlastu bylo prokázáno, že dodává energii tak, abyste mohli čelit svému tréninku nebo dni s takovým extra povzbuzením, jaké potřebujete.

 • Kokosová voda

  O elektrolytech obsažených v kokosové vodě, která je také známá jako přírodní Gatorade, je známo, že hydratují lépe a rychleji než obyčejná voda. Hlavním elektrolytem, který se nachází v kokosové vodě, je draslík. Má méně sodíku v porovnání se sportovními nápoji, ale neobsahuje přidané cukry, umělé příchuti či barviva! 

 • Mrkev

  Rozpustná vláknino, pojďme na to! Mrkev je bohatá na rozpustnou vlákninu, která pomáhá snižovat hladinu cholesterolu tím, že ji doslova vytlačí z krevního oběhu. Mrkve je také bohatá na beta-karoten, který pomáhá v boji proti některým druhům rakoviny, včetně rakoviny žaludku, dělohy a dutiny ústní. A přesně tak, jak říkávala maminka, mrkev je také skvělá pro váš zrak.

 • Mandle

  Dokonale hutná a květní mandle je bohatá na mononenasycené tuky, které mohou při začlenění do jídelníčku pomoci snížit riziko vzniku srdečního onemocnění až o 30 %. Mají také vysoký obsah hořčíku prospěšného pro srdce a draslíku, který přispívá k regulaci krevního tlaku. Syrové oloupané mandle jsou skvělou přísadou do každého NutriBlastu!

 • Paprika

  Ach, ta paprika! Toto barevné koření pravděpodobně neberete ze své skříňky na koření každý den, ale měli byste! Chuť papriky, která je namletá z chilli papričky Capsicum annuum, se může pohybovat od sladké k velmi pikantní. Se svým vysokým obsahem vitamínu C a fytochemického kapsaicinu, který dodává paprice její pikantnost, lze papriku používat při každodenním vaření nebo ve vašich každodenních Blastech.

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Brokolice

  Brokolice je studnice zdraví. Je bohatá na vitamín A, vitamín C, kyselinu listovou a vápník, a skutečná bomba je to, kolik vlákniny tyto malé zelené růžičky obsahují. Polovina vlákniny je rozpustitelná a polovina nerozpustitelná, takže oba druhy vlákniny, které vaše tělo potřebujete, dodáte v jedné porci!

 • Broskev

  Šťavnaté a dužnaté broskve jsou nabité vitamínem C, beta-karotenem a antioxidanty. Rychle se zařazují mezi obvykle fialové druhy superovoce bohaté na antioxidanty. Pokud je chcete připravit na extrakci živin, dobře je opláchněte, rozpulte je a odstraňte pecku. Není potřeba odstraňovat slupku, a to především tehdy, když zvolíte organické broskve.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Kajenský pepř

  Přidejte do svého NutriBlastu trošku pikantní chuti díky špetce kajenského pepře! Kajenský pepř má vysoký obsah vitamínu A a je ideální pro boj proti zánětu, bolesti a zácpě. podporuje metabolismus ulevuje od bolesti hlavy a bolesti způsobené artritidou uvolňuje hleny a zahlenění Jak si správně vybrat

 • Stévie

  Pokud se podíváme na všechen ten výzkum zaměřený na škodlivé účinky cukru, vypadá to jako závod o to, kdo najde tu příští "zdravou" alternativu. Možná je to stévie! Tato malá bylina se sladkými listy z Jižní Ameriky nabízí sladkost bez kalorií a s fytochemickými látkami rostlinného původu, u kterých bylo prokázáno, že pomáhají regulovat hladinu cukru a cholesterolu v krvi a krevní tlak.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top