Získání energie

Okurkový detoxikační Smoothie

Okurkový detoxikační Smoothie

Počet zhlédnutí : 1797

Ingredience

Postup přípravy

Okurky jsou dobrým zdrojem vitamínu C, vitamínu A, draslíku a vlákniny. Jsou známy svojí schopností zlepšit pleť a mohou dokonce přispět ke snížení krevního tlaku. Po přidání do NutriBlastu dodají ostrou, osvěžující chuť ostatnímu ovoci a zelenině.

 • Okurka

  Okurka, která se skládá z 96 % z vody, je jedním z nejvíce hydratujících druhů ovoce, které můžete přidat do svého NutriBlastu. Její vysoký obsah vody je ideální pro pleť, detoxikaci a dokonce i boj proti rakovině.

 • Hruška

  Hrušky jsou hypoalergenní - je u nich menší pravděpodobnost, že způsobí alergické reakce - a mají vysoký obsah vlákniny pročišťující tlusté střevo. Toto čerstvé, máslové ovoce obsahuje také měď a vitamín C, které bojují proti volným radikálům. Pro přípravu hrušky na extrakci živin v NutriBulletu ji dobře opláchněte, rozpulte a vyjměte jádro, stopku a semínka. Slupku odstraňovat nemusíte.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

 • Kostky ledu

  Ano, NutriBlast zvládne i led! Abyste zajistili, že dosáhnete co nejlepšího blastu, používejte na výrobu svých kostek ledu filtrovanou vodu. Pokud používáte velké kostky, přidejte je do nádoby poslední, aby jako první narazily na čepel. Pomocí pulzujícího mechanismu je nejdříve nasekejte, pak nastavte režim přidržení a připravte svůj chlazený, hustý, chutný NutriBlast.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top