Získání energie

Omlazovač s borůvkami a rýží

Omlazovač s borůvkami a rýží

Počet zhlédnutí : 2010

Ingredience

Postup přípravy

S tímto omlazujícími Blastem se budete opět cítit mladí! Tento sytý mix vařené rýže a borůvek je nejen plný antioxidantů a vlákniny, ale také vám dodá dávku energie, kterou hledáte.

 • Hnědá rýže

  Rýže je druhou nejvíce pěstovanou obilovinou na světě, ale je první v příspěvku potravy pro populaci, protože poskytuje značné množství kalorií pro většinu Asie, Jižní Ameriky, Indie a okolí. Studie ukázaly, že celozrnná hnědá rýže může přispět ke snížení rizika diabetu, snížení hladiny cholesterolu a podpoře regulace tělesné hmotnosti.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Borůvky

  Borůvky obsahují širokou škálu stopových prvků, včetně manganu, vitamínu C a vitamínu K. Tyto super bobule jsou také bohaté na vlákninu a jsou proslulé svými protizánětlivými a protirakovinnými chemickými látkami. Před přidáním do NutriBulletu je stačí jednoduše opláchnout.

 • Rýžové mléko

  Rýžové mléko se obvykle používá jako alternativa mléka při pečení či vaření díky jeho neutrální chuti. Pokud jde o kalorie, obsahuje jich spíše více, zhruba 120 kalorií na šálek. Rýžové mléko má nedostatky, pokud jde o bílkoviny, má nižší hodnoty vápníku a vitamínu D než některé z dalších alternativ, ale je dobrou náhražkou pro ty, kteří trpí alergiemi na mléko, sóju a ořechy.

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top