Získání energie

One Love

One Love

Počet zhlédnutí : 1436

Ingredience

Postup přípravy

Rozmixovat :-)

 • Kakao (syrové, prášek, pražené boby či nepražené boby)

  Tato mayská superpotravina je čokoláda ve své nejčistší podobě. Kakao je nejlepší přírodní pomůcka na podporu hubnutí a dodání energie. Syrové kakao podporuje srdeční činnost a má nejvyšší koncentraci antioxidantů ze všech potravin na celé planetě! Pomáhá udržovat rovnováhu hladiny cukru v krvi a okysličuje krev. Kakao je mimořádně bohaté na hořčík, chrom, železo, mangan, fosfor, zinek a měď.

 • Mandlové máslo

  Pokud už vás nudí ty stále stejné sendviče s džemem a arašídovým máslem, zkuste to trochu obměnit s chutnou alternativou: mandlovým máslem! Mandlové máslo obsahuje vitamín E, draslík, hořčík, železo, vápník a fosfor. Mandle jsou dobrým zdrojem vlákniny, bílkovin rostlinného původu a zdravých mononenasycených tuků. Přidejte lžíci této ořechové pomazánky do svého NutriBlastu pro dodatečnou porci živin!

 • Mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

Top