Získání energie

Ranní povzbuzení

Ranní povzbuzení

Počet zhlédnutí : 4292

Ingredience

Postup přípravy

Večer si namočím semínka a ořechy, ráno propláchnu a sliji. Přidám banán, broskev a šťávu z pomeranče a rozmixuji. Dobrou chuť.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Broskev

  Šťavnaté a dužnaté broskve jsou nabité vitamínem C, beta-karotenem a antioxidanty. Rychle se zařazují mezi obvykle fialové druhy superovoce bohaté na antioxidanty. Pokud je chcete připravit na extrakci živin, dobře je opláchněte, rozpulte je a odstraňte pecku. Není potřeba odstraňovat slupku, a to především tehdy, když zvolíte organické broskve.

 • Vlašské ořechy

  Existuje důvod, proč vlašské ořechy vypadají jako malé mozky. Jsou to významné zdroje omega-3 mastných kyselin, u kterých bylo prokázáno, že pomáhají zlepšit zdraví mozku a paměť. Jedna unce (cca 28,4 g) obsahuje 2,5 g ALA (rostlinný zdroj omega-3), 4 g bílkovin, a 2 g vlákniny, spolu s dávkou hořčíku a fosforu pro zdravé kosti.

 • Slunečnicová semínka

  Kdo by si pomyslel, že tato oblíbená pochutina ke sledování sportovních zápasů má nejbohatší obsah fytosterolů ze všech semínek, která se podávají jako pochutiny? Tyto přírodní chemické látky mají schopnost snížit hladinu LDL cholesterolu. Slunečnicová semínka obsahují také vitamín E a selen.

Top