Získání energie

Ranní smothie

Ranní smothie

Počet zhlédnutí : 4668

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience dáme do výkonného mixérua mixujeme.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Broskev

  Šťavnaté a dužnaté broskve jsou nabité vitamínem C, beta-karotenem a antioxidanty. Rychle se zařazují mezi obvykle fialové druhy superovoce bohaté na antioxidanty. Pokud je chcete připravit na extrakci živin, dobře je opláchněte, rozpulte je a odstraňte pecku. Není potřeba odstraňovat slupku, a to především tehdy, když zvolíte organické broskve.

 • Černý rybíz

  Černý rybíz se nejčastěji se konzumuje sušený, jako hrozinky nebo datle, a dodá vašemu Blastu dokonalou míru sladkosti. Sušený černý rybíz s vysokým obsahem vlákniny a živin, stejně jako mangan a měď, má trpkou chuť, která jde dobře dohromady s ostatním sladkým ovocem, jako jsou lesní plody.

 • Kurkuma
  Toto jasně žluté/oranžové koření proslulé svými silnými protizánětlivými účinky obsahuje kurkumin - látku, o níž je známo, že působí proti chemickým látkám, které způsobují zánět. Je užitečná při požití i lokální aplikaci na kožní onemocnění nebo poranění. Pouhé dvě lžičky obsahují 17 % vašeho denního příjmu manganu a 10 % vašeho denního příjmu železa.
Top