Získání energie

Smoothie s kešú a lesními plody

Smoothie s kešú a lesními plody

Počet zhlédnutí : 1592

Ingredience

Postup přípravy

Tento krásný červený Blast obsahuje zdravé ingredience, které pravděpodobně již máte po ruce - lesní plody, kešú oříšky a oves! Tento Blast plný antioxidantů, které vám pomohou detoxikovat vaše tělo a odstranit škodlivé patogeny, vám dodá dávku energie ve chvíli, kdy ji budete potřebovat nejvíce! Máte štěstí, navíc skvěle chutná!

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Mražené borůvky

  Borůvky obsahují širokou škálu stopových prvků, včetně manganu, vitamínu C a vitamínu K. Tyto super bobule jsou také bohaté na vlákninu a jsou proslulé svými protizánětlivými a protirakovinnými chemickými látkami. Před přidáním do NutriBulletu je stačí jednoduše opláchnout.

 • Jahody

  Tyto sladké pochoutky jsou nabité fenoly, které chrání srdce, působí proti rakovině a zánětům. Jahody mají velice univerzální chuť a dobře doprovází širokou škálu dalších chutí a textur, což z nich dělá ideální přísady do vašeho NutriBlastu. Než je přidáte do svého NutriBlastu, důkladně je opláchněte a odstřihněte zelené stopky.

 • Oříšky kešú

  Tento oříšek, který byl namíchaný jako skvělá sladká alternativa k arašídovému máslu nebo mandlovému máslu, je ve skutečnosti semeno ve tvaru ledvin, které je součástí plodů stromu kešú. Kešú obsahují měď, mangan, tryptofan, hořčík, fosfor a mononenasycené tuky zdravé pro srdce.

 • Válcovaná ovesná zrna

  Oves, stejně jako ječmen, obsahuje speciální vlákninu zvanou beta-glukan, u které bylo prokázáno, že účinně snižuje hladinu cholesterolu. Celozrnné obiloviny, jako je např. oves, podporují antioxidační příjem a pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi, což je skvělý mechanismus, jak pomoci předcházet diabetu 2. typu. Věděli jste, že se oves používá jako přírodní řešení proti svědění?

 • Lněná semínka

  Křupavá lněná semínka s ořechovou chutí jsou králem semínek bohatých na omega-3 mastné kyseliny a nabízí skvělou alternativu k chemicky odvozeným doplňkům stravy, s omega-3. Také poskytují zdravou dávku vlákniny a obsahují organické látky, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a posílit kosti.

 • Neslazené mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

Top