Získání energie

Super výživný Smoothie

Super výživný Smoothie

Počet zhlédnutí : 1830

Ingredience

Postup přípravy

Tento NutriBlast si bere k srdci kardiovaskulární péči, aby udržel vaše srdce silné a zdravé! Užijte si kompletní Blast kardio-ochranných živin a zároveň uhaste žízeň a dodejte si dostatek energie k tomu, abyste šli cvičit.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Červená řepa

  Tato uspokojující a sytá zelenina má také zrovna nízký obsah kalorií s nulovými trans a nasycenými tuky. Obsahuje sodík, hořčík, vápník, železo, fosfát a řadu zdravých sacharidů, které dodají vašemu tělu energii a připraví vás na váš den.

 • Borůvky

  Borůvky obsahují širokou škálu stopových prvků, včetně manganu, vitamínu C a vitamínu K. Tyto super bobule jsou také bohaté na vlákninu a jsou proslulé svými protizánětlivými a protirakovinnými chemickými látkami. Před přidáním do NutriBulletu je stačí jednoduše opláchnout.

 • Hruška

  Hrušky jsou hypoalergenní - je u nich menší pravděpodobnost, že způsobí alergické reakce - a mají vysoký obsah vlákniny pročišťující tlusté střevo. Toto čerstvé, máslové ovoce obsahuje také měď a vitamín C, které bojují proti volným radikálům. Pro přípravu hrušky na extrakci živin v NutriBulletu ji dobře opláchněte, rozpulte a vyjměte jádro, stopku a semínka. Slupku odstraňovat nemusíte.

 • Lněná semínka

  Křupavá lněná semínka s ořechovou chutí jsou králem semínek bohatých na omega-3 mastné kyseliny a nabízí skvělou alternativu k chemicky odvozeným doplňkům stravy, s omega-3. Také poskytují zdravou dávku vlákniny a obsahují organické látky, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a posílit kosti.

 • Pšeničné klíčky

  Co je to pšeničný klíček? Pšeničné zrno se skládá ze tří částí: otruba, klíček a endosperm. Vláknitá vnější vrstva je otruba a ve skutečnosti je hlavním zdrojem esenciálních tuků a vitamínů, které lze nalézt v pšenici. Všechna tato vláknina podporuje lepší rovnováhu hladiny cukru v krvi, regulaci cholesterolu a detoxikaci.

 • Olivový olej

  Tento zdravý olej je absolutní hvězdou ve středomořské stravě díky svému vysokému objemu mononenasycených tuků. Má kardioprotektivní účinky díky svým polyfenolům, které chrání naše buňky před poškozením. U stravy bohaté na tyto zdravé tuky bylo prokázáno, že snižuje "špatný" LDL cholesterol.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top