Získání energie

Wake up

Wake up

Počet zhlédnutí : 2041

Nadupané smoothie plné živin a vitamínů prospěšných pro náš organismus. Je vhodné zejména k snídani, nakopne, zvedne náladu a povzbudí Vás na celý den.

Ingredience

Postup přípravy

Uvaříme si zelený čaj a necháme ho vychladit. Do vychlazené čaje přidáme všechny suroviny a umixujeme v Nutribulletu. Smoothie podáváme nejlépe s ledem a sypané čerstvým konopným semínkem.

  • Zelený čaj (zelený čaj v prášku matcha)

    Zelený čaj obsahuje zdravou dávku kofeinu, a to bez přidaného cukru nebo mléka, které tak často přidáváme do svých šálků kávy. Jedna porce zeleného čaje v prášku Matcha je na druhé straně ekvivalent zhruba deseti šálků uvařeného zeleného čaje. Čaj matcha, který má detoxikační účinky, dodává energii, pomáhá spalovat kalorie a již dlouho se používá pro své antioxidační účinky.

  • Mango

    Vysoký obsah prebiotické vlákniny, vitamínu C, různých polyfenolů a provitamínu A karotenoidu v mangu dělá divy pro imunitní systém. Nejlepší způsob, jak připravit čerstvé mango pro extrakci živin, je ovoce opláchnout, sloupnout slupku z dužiny pomocí nože a odkrojit kousky dužiny od pecky.

Top