Pro radost

Ananasové osvěžení

Ananasové osvěžení

Počet zhlédnutí : 3766

Velmi osvěžující chutný nápoj.

Ingredience

Postup přípravy

Zmrazený ananas hrnek, polovinu vymačkané šťávy z jednoho citronu,1 lísteček čerstvé máty doplnit nádobu po MIX vodou.

  • Citron (vymačkaný)

    Chcete si vyrovnat svoji hladinu pH? Citrony mohou být kyselé, ale nenechte se zmást! Citrony jsou ve skutečnosti skvělé k tomu, aby udržovaly zásaditost těla pod kontrolou, dělají zázraky pro trávicí soustavu a slouží jako detoxikační činidlo, díky čemuž pomáhají udržovat věci čisté! Pro osvěžení zkuste přidat šťávu z citronu namísto celého citronu. To dodá přesné množství citronové chuti bez té kyselé hořkosti!

  • Ananas

    Pouhý jeden šálek sladkého, osvěžujícího ananasu dodává 76,5 % denní doporučené dávky manganu, stopového prvku zásadního pro produkci energie a antioxidantů. Ananas také obsahuje vitamín C, který podporuje imunitu. Navíc ananas zklidňuje trávení a má protizánětlivé účinky.

  • Máta peprná

    S více než 20 různými druhy tato populární bylina nejen úžasně voní, ale také má řadu zdravotních účinků. Původně se pěstovala ve Středomoří, ale nyní se běžně používá v celé Evropě, Spojených státech a v některých částech Afriky a Asie. Její mnohá využití zahrnují tlumení bolesti hlavy, únavy, stresu, astmatu, bronchitidy a zažívacích potíží.

Top