Pro radost

Bloody Mary Blast

Bloody Mary Blast

Počet zhlédnutí : 3598

Rajčata jsou oblíbeným zdrojem lykopenu. Toto rostlinné barvivo je známé pro své antioxidační vlastnosti - pečuje o zdravé srdce a pomáhá snižovat riziko onemocnění srdce. Vychutnejte si NutriBlast ve stylu populárního drinku. Ozdobte celerem, olivami, plátky papriky či jinou zeleninou.

Ingredience

Postup přípravy

Okurku oloupejte a pokrájejte. Rajčata by měla být pěkně zralá a červená - případně je lze nahradit rajčatovou šťávou (1, 5 hrnku).
Všechny suroviny dejte do vysoké nádoby.
Mixujte po dobu 30 sekund do hladka.

  • Rajčata

    Jistě, rajčata obsahují nesčetné množství vitamínů, včetně vitamínů A, C a E, ale věděli jste, že také obsahují bioflavonoidy, které vám mohou pomoci spalovat tuk? Tyto bioflavonoidy působí proti zánětu, což pomáhá přirozeným hormonům podporujícím hubnutí v těle, jako je leptin, aby správně fungovaly. Ty samé bioflavonoidy také pomáhají bojovat proti alergickým reakcím.

  • Okurky

    Okurka, která se skládá z 96 % z vody, je jedním z nejvíce hydratujících druhů ovoce, které můžete přidat do svého NutriBlastu. Její vysoký obsah vody je ideální pro pleť, detoxikaci a dokonce i boj proti rakovině.

  • Citronová šťáva

    Připravte se na pořádnou kyselost! Citronová šťáva může zanechat kyselou chuť ve vašich ústech, ale také vám pomůže zhubnout a vyléčí váš bolavý krk - a nemluvíme tu o šílených citronových očistách! Citronová šťáva obsahuje pektin, rozpustnou vlákninu, u které bylo prokázáno, že podporuje hubnutí.

Top