Pro radost

Když je venku hic

Když je venku hic

Počet zhlédnutí : 3362

Ingredience

Postup přípravy

Množství ovoce upravte podle své chuti a sladkosti / kyselosti ovoce. Kapustu a semínka pro zdraví - chuťově tam ani nejsou poznat.
Vše rozmixovat, doředit vodou do požadované hustoty a pít. V letních vedrech prima osvěží.

 • Kapusta kadeřavá

  Kapusta kadeřavá má velmi vysokou koncentraci dvou důležitých antioxidantů - karotenoidů a flavanoidu - které prokazatelně pomáhají v prevenci rakoviny močového měchýře, prsu, tlustého střeva, vaječníků a prostaty. Kapusta kadeřavá také obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálních látek, které podporují kardiovaskulární zdraví a detoxikaci organismu.

 • Nektarinky

  Svěží a šťavnaté nektarinky jsou nabité antioxidanty, které brání volným radikálům v okolí ve vstupu do vašeho těla, prodlužují proces stárnutí a pomáhají udržovat zářivou pleť a zdravou hmotnost. Pokud je chcete připravit na extrakci živin, opláchněte je, rozpulte je a odstraňte pecku. Není třeba odstraňovat slupku, protože obsahuje několik vitamínů, minerálů a antioxidantů.

 • Švestky

  Šťavnaté švestky, jejichž sezóna přichází v létě, poskytují významnou antioxidační ochranu díky svému vysokému obsahu fenolů a vitamínu C - tento vitamín také pomáhá vašemu tělu při absorpci železa. Pokud byste si je přáli používat v mixéru NutriBullet, nejdříve ovoce opláchněte, rozřízněte jej na polovinu a vyjměte pecku. Slupku odstraňovat nemusíte.

 • Citrón

  Chcete si vyrovnat svoji hladinu pH? Citrony mohou být kyselé, ale nenechte se zmást! Citrony jsou ve skutečnosti skvělé k tomu, aby udržovaly zásaditost těla pod kontrolou, dělají zázraky pro trávicí soustavu a slouží jako detoxikační činidla, díky čemuž pomáhají udržovat věci čisté!

 • Lněná semínka

  Křupavá lněná semínka s ořechovou chutí jsou králem semínek bohatých na omega-3 mastné kyseliny a nabízí skvělou alternativu k chemicky odvozeným doplňkům stravy, s omega-3. Také poskytují zdravou dávku vlákniny a obsahují organické látky, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a posílit kosti.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top