Pro radost

Mango-okurkový Nutriblast

Mango-okurkový Nutriblast

Počet zhlédnutí : 4604

Pokud hledáte sladký osvěžující NutriBlast naplněný zdraví prospěšnými potravinami, tak tohle je určitě treba do černého. Hydratující okurka, trávení podporující mango, a zelené superpotraviny pro ještě více energie. Nakonec doporučujeme posypat skořicí. :-)

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience rozmixujte v NutriBulletu do hladka. Dobrou chuť.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Okurka

  Okurka, která se skládá z 96 % z vody, je jedním z nejvíce hydratujících druhů ovoce, které můžete přidat do svého NutriBlastu. Její vysoký obsah vody je ideální pro pleť, detoxikaci a dokonce i boj proti rakovině.

 • Mango

  Vysoký obsah prebiotické vlákniny, vitamínu C, různých polyfenolů a provitamínu A karotenoidu v mangu dělá divy pro imunitní systém. Nejlepší způsob, jak připravit čerstvé mango pro extrakci živin, je ovoce opláchnout, sloupnout slupku z dužiny pomocí nože a odkrojit kousky dužiny od pecky.

 • Kokosový olej

  Kokosový olej, dříve jedno velké "Ne" s velkým N kvůli jeho vysokému obsahu nasycených tuků, je nyní považován za superpotravinu. Tak co se změnilo? Kokos se nezměnil, ale výzkum ano. Dnes víme, že tuky obsažené v kokosovém oleji jsou mastné kyseliny se středním řetězcem, které jsou menší než mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, což usnadňuje našim tělům jejich použití na energii.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Kokosová voda

  O elektrolytech obsažených v kokosové vodě, která je také známá jako přírodní Gatorade, je známo, že hydratují lépe a rychleji než obyčejná voda. Hlavním elektrolytem, který se nachází v kokosové vodě, je draslík. Má méně sodíku v porovnání se sportovními nápoji, ale neobsahuje přidané cukry, umělé příchuti či barviva! 

 • Nutriblast supergreens

  Nutriblast SuperGreens je originální, 100% organická směs superpotravin bez lepku, která obsahuje mladý ječmen, mladou pšeničnou trávu, alfaalfa luštěninu a konopná semínka. Je to výborná přísada do vašeho každodenního Nutriblastu, která mu dodá vitamíny, minerály, proteiny, vlákninu a antioxidanty.

Top