Pro radost

Melounova pochoutka

Melounova pochoutka

Počet zhlédnutí : 1792

Ingredience

Postup přípravy

Do mixeru vlozime ingredienci a mixujeme dokud bude konzistence hladka. Zalevame v sklenice a ozdobime par listu maty. Cerstve ochlazujici pochoutka vas rozmazluje..
Dobrou chut!!

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Jablko

  Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

 • Jahody

  Tyto sladké pochoutky jsou nabité fenoly, které chrání srdce, působí proti rakovině a zánětům. Jahody mají velice univerzální chuť a dobře doprovází širokou škálu dalších chutí a textur, což z nich dělá ideální přísady do vašeho NutriBlastu. Než je přidáte do svého NutriBlastu, důkladně je opláchněte a odstřihněte zelené stopky.

 • Máta

  Tyto krásné malé lístečky osvěží nejen váš dech, ale jsou také skvělé na trávení! Jsou uklidňující, pomáhají zmírnit zažívací potíže, zánět, nevolnost a bolesti hlavy. Bylo také prokázáno, že jsou prospěšné pro pacienty s astmatem (i když příliš velké množství může být i dráždivé) a pro ty, kteří trpí zácpou.

 • Limetková šťáva

  Ach, neexistuje nic tak úžasného jako čerstvě vymačkaná limetková šťáva! Limeta, sladká příbuzná citronů, je často používá v salsách nebo vymačkaná na salát, ale troška limetkové šťávy může být skvělou přísadou v kterémkoli NutriBlastu, kterému dá trošku jiskrný nádech, který možná potřebujete.

Top