Pro radost

Shiny skin

Shiny skin

Počet zhlédnutí : 1880

Pokožka vašeho těla bude vyživená a spokojená zevnitř.

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience vložíme do mixéru a dobře rozmixujeme. Množství vody přidáme dle vlastního uvážení. Dobrou chuť :-)

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Listy červené řepy

  Neplýtvejte listy po odstranění řepy, tyto listové stonky a listy jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů karotenoidů, flavonoidů a vitamínu A. Vitamín A napomáhá udržovat zdravé sliznice a pokožku a je zásadní pro zdravý zrak.

 • Červená řepa

  Tato uspokojující a sytá zelenina má také zrovna nízký obsah kalorií s nulovými trans a nasycenými tuky. Obsahuje sodík, hořčík, vápník, železo, fosfát a řadu zdravých sacharidů, které dodají vašemu tělu energii a připraví vás na váš den.

 • Dýňová semínka

  Tato jedlá semínka vaší oblíbené halloweenské tykve obsahují fytosteroly, které snižují hladinu cholesterolu, posilují naše kosti a imunitní systém a snižují riziko vzniku některých druhů rakoviny. Jsou známy svým vysokým obsahem zinku, což je minerál, který přispívá k prevenci rakoviny prostaty a posilování imunity. Dýňová semínka jsou také skvělým zdrojem bílkovin a železa. Extrahujte živiny z dýňových semínek tak, jak jsou.

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top