Jak jsem se zbavila kil po porodu!

Jak jsem se zbavila kil po porodu!

Když jsem čekala svého druhého chlapečka, měla jsem pravidelný jídelníček skládající se z každodenního přísunu sušenek, koblih a často také rychlého občerstvení. Takže není ani nutné dodávat, že těch 20 kilo, které jsem přibrala, nebyla jen váha dítěte (i když syn vážil 4 kg). Myslela jsem si, že se těch kil zbavím sama, ale šla dolů těžko, pokud vůbec.

Moje maminka mi koupila NutriBullet a řekla: "Jen to vyzkoušej." Myslím, že tohle byla poslední výstraha. Dokonce i moje máma si myslela, že jsem hodně přibrala!!! Přinesla jsem si NutriBullet domů, otevřela brožuru a přečetla ji od začátku do konce. 6 týdenní plán přesně odpovídal době, kterou jsem měla do blížící se rodinné sešlosti, takže jsem si řekla, proč to nezkusit. První týden byl opravdu těžký, ale když jsem si stoupla na váhu a zjistila, že jsem za první týden shodila 2 kila, propadla jsem tomu! Během následujících 6 týdnů rostla má tolerance k listové zelenině s každým jídlem a dokonce mi to i chybělo, když jsem neměla tu výživnou dávku energie z konzumace zdravých potravin. Třikrát týdně jsem chodila na procházku se svými dvěma chlapci v kočárku a hlídala jsem si svůj příjem potravy (občas jsem si dopřála nějaké to nezdravé jídlo). Na konci jsem zhubla z kalhot pro těhotné na velikost 42 a shodila 8 kg.

Za 3 měsíce jsem shodila celkem 9 kg a ještě mi zbývá 5-7 kg, než dosáhnu svého cíle. Dávám si NutriBlast každé ráno a pořád dělám ty lahodné recepty, které jsou v knize, jako je salát s cizrnou, polévka s bílými fazolemi a zeleninou a placičky ze sladkých brambor. Kompletně jsem změnila své stravovací návyky a těším se na jídla plná energie a vitamínů.

Mimochodem, můj 4 měsíční syn nyní váží 8,5 kg a když ho nosím v náručí, připomíná mi to váhu, kterou jsem nosila sama, a vím, že NutriBullet budu používat ještě opravdu dlouho!

Zde je srovnání mých fotografií z 25. května (měsíc před tím, než jsem začala používat NutriBullet, jen o 1,5 kg těžší) a z 15. srpna o 9 kg lehčí.

-Rachel C.

 

Top