Jak mohu zhubnout s pomocí mixéru NutriBullet?

Jak mohu zhubnout s pomocí mixéru NutriBullet?

Vy chcete zhubnout s pomocí mixéru NutriBullet a my jsme tu od toho, abychom vám ukázali, jak na to!

V týmu NutriBullet klademe větší důraz na zdravý životní styl než na hubnutí, ale chápeme, že s úbytkem hmotnosti přichází lepší kardiovaskulární zdraví, více energie, lepší imunita, vyšší sebevědomí a nespočet dalších výhod - takže pokud chcete zhubnout s mixérem NutriBullet, dávejte pozor!

Začínáme

Začněte tím, že budete používat NutriBlasty namísto jídla. Pokud si budete dávat NutriBlast navíc ke svým denním jídlům, začnete přidávat kalorie do svého denního příjmu, což vaší linii neprospěje !

Často nahrazuji snídani nebo oběd NutriBlastem, což mi dodává energii, kterou potřebuji po zbytek dne.

Zkuste začít s naším 6týdenním plánem proměny - perfektní plán pro začátečníky s mixérem NutriBullet, který naleznete přímo ve své uživatelské příručce k mixéru NutriBullet. Jde o třífázový plán (každá fáze trvá 2 týdny), který nahrazuje 1-2 jídla denně NutriBlasty. I když nejde výslovně o plán na hubnutí, ukázal mnoha lidem základy zdravé stravy, což nevyhnutelně vedlo k úbytku na váze.

Nezapomeňte: Konzumace Blastů vám pomůže přijímat neuvěřitelné množství živin. Pokud chcete vidět úbytek na váze, nepotřebujete nutně plán.

Recepty

Každodenní recepty také mohou pomoci!

Používejte různé recepty - obměňujte celistvé a nezpracované potraviny, které vám pomohou urychlit hubnutí různými způsoby, například:

  • uspokojení chuti k jídlu a snížení celkové konzumace potravin (grapefruity, tomely, řecký jogurt a další)
  • vyvážení hladiny cukru v krvi (nopály, skořice, lesní plody a další)
  • podpoření metabolismu, abyste mohli rychleji spalovat tuk (tuříny, kokos, jablečný ocet a další)

Vyzkoušejte následující super recepty na zeštíhlující a chutné NutriBlasty a pamatujte si: neustále to obměňujte! Rozmanitost je kořením života a klíčem k úbytku na váze!

Pamatujte si základy

  • Buďte si vědomi celkového počtu kalorií ve svém NutriBlastu a toho, jak to zapadá do vašeho denního přídělu.
  • Při Blastování zkuste použít více zeleniny než ovoce nebo použijte ovoce s nízkým obsahem cukru, jako jsou lesní plody, které neroztočí vaši hladinu cukru v krvi.
  • A nakonec, nebojte se žádných celistvých a nezpracovaných potravin! Naše těla používají zdravé tuky a bílkoviny, jakou jsou ty, které naleznete v konopných semínkách, několika mandlích nebo vlašských ořeších, nebo v trošce vařené quinoa, k tomu, aby tyto potraviny vyvážily náš metabolismus a dodaly tělu energii.

Hodně štěstí!

 

Top