Je váš NutriBlast elixírem zdraví?

Je váš NutriBlast elixírem zdraví?

Zadržte s tím sýrem! Počkejte - zadržte s těmi těstovinami se sýrem! Je váš každodenní NutriBlast opravdu elixírem zdraví!

Já říkám ano!

Každý den jsem stále více překvapený tím, jak naše tělo funguje a jak jedineční jsme. Naše těla mohou úžasným způsobem přežít dlouhou dobu s velmi malým přísunem živin. Ale pokud je nedoplníme, časem se naše zásoby živin v těle sníží. Protože se vašim buňkám nedostává odpovídající výživy nebo protože vaše buňky již nemají další zásoby živin, aby se chránily a opravovaly, v určitou chvíli onemocní a pak se replikují v nemocném nebo chorobném stavu. Nakonec buňka může mutovat na rakovinnou buňku.

Navíc je váš imunitní systém schopen rozpoznat nemocnou nebo mutovanou buňku a zabít ji. To je důvod, proč jsou výživa a vstřebávání živin tak důležité. Vitamíny, minerály, enzymy, esenciální mastné kyseliny, aminokyseliny a antioxidanty jsou životně důležité pro budování zdravého těla. Každá tkáň a kost ve vašem těle, každá chemická látka, kterou vaše tělo vytvoří, každá krvinka, každý hormon a složka imunitního systému, VŠECHNO vyžaduje ke svému fungování výživu. Naše těla nemohou vytvořit něco z ničeho!

Děti s nemocemi a chorobami dospělých jsou důkazem toho, že pokud jsou naše zásoby živin vyčerpány, nemoc může přijít velmi rychle.

A přiznejme si to: buňky nežijí z hranolek, cheeseburgerů a těstovin se sýrem. Tělo to, co jíme, rozkládá a hledá si makroživiny a mikroživiny. Makroživiny jsou sacharidy, tuky a bílkoviny. Mikroživiny jsou vitamíny, minerály, enzymy, esenciální mastné kyseliny, aminokyseliny, antioxidanty a jiné fytoživiny.

Zadržte - makroživiny jsou sacharidy, tuky a bílkoviny, které hranolky, cheeseburgery a těstoviny se sýrem dodávají, nebo ne? Ano, ve skutečnosti jsou tyto pokrmy bohaté na makroživiny, ale mají velmi málo vitamínů, minerálů, enzymů, esenciálních mastných kyselin a antioxidantů, které jsou ve skutečnosti tím, co chrání naše buňky a zajišťuje jejich funkci.

Přemýšlejte nad sacharidy, tuky a bílkovinami částečně jako nad palivem a částečně jako nad soustavou poskytující živiny. Úkolem sacharidů, tuků a bílkovin je poskytovat kalorie na energii a poskytovat vitamíny, minerály, enzymy, esenciální mastné kyseliny, aminokyseliny a antioxidanty, které jsou zásadní pro vybudování zdravého těla díky tomu, že dodávají tělu to, co potřebuje k fungování, budování a napravování. Pokud má to správné množství živin, má každá buňka potenciál opravit své DNA a dostat nemocnou buňku zpět do zdravého stavu.

Průměrná dospělá osoba má přibližně 100 bilionů buněk a každá buňka v těle funguje jako miniaturní město. Fíha, je těžké si to představit! Každá buňka má svoji vlastní elektrárnu na energii (mitochondrie), svůj vlastní svoz a likvidaci odpadu (lymfatická soustava). Má svůj vlastní obranný systém (imunitní systém) s armádami, aby ničila útočníky a vnitřní hrozby (rakovinné buňky), a své vlastní inženýry a systém údržby pro obnovu a opravu. Kromě toho má svůj vlastní monitorovací systém (endokrinní soustava), který pociťuje, když má nějaká část těla určitou potřebu a nasměruje reakci. Má pracovníky (enzymy), kteří provedou každý úkon.

Aby bylo možné zajistit energii v každé buňce, je potřeba mnoho vitamínů a minerálů. Pro zdravé kosti jsou potřeba vitamíny A, C, K2 a minerály, hořčík, fosfor, bor a stroncium. Stíháte to?

Všechny živiny na budování, ochranu a opravování těla pocházejí ze skutečných potravin a potraviny zdaleka nejbohatší na živiny jsou potraviny rostlinného původu. Zpracované a rafinované potraviny postrádají mnoho živin, které vaše tělo potřebuje. Ve skutečnosti jsou zpracované a rafinované potraviny antiživiny. Kradou tolik potřebné živiny z našich výživových zásob. SAD (standardní americká strava) je nejčastější příčinou onemocnění a nemocí na celé naší planetě. Americká strava se rozšířila po celém světě a nyní způsobuje svým příznivcům znepokojivé riziko výskytu onemocnění a nemocí.

Nikdy není příliš pozdě na to, abyste své tělo udělali zdravější, pokud jste ochotni udělat změnu. Často je možné nemoc zvrátit prostřednictvím vysoce výživné stravy a vyšší fyzické aktivity.

Takže se dejte do Blastování, přátelé! Oslavte své tělo a zdraví tím, že nakrmíte svůj výživový spořicí účet, abyste mohli žít dlouhý a zdravý život.

Zdravá přání

Top