Detoxikace těla

Brčálek pro očištění těla

Brčálek pro očištění těla

Počet zhlédnutí : 2478

Ingredience

Postup přípravy

očištěné suroviny se dají do nutribulletu rozmixovat, kdo má rád řidší konzistenci dá si více vody :-) ananas je míněn čerstvý plátek o síle 2 cm --

Postup přípravy

Postup přípravy

  • Ananas

    Pouhý jeden šálek sladkého, osvěžujícího ananasu dodává 76,5 % denní doporučené dávky manganu, stopového prvku zásadního pro produkci energie a antioxidantů. Ananas také obsahuje vitamín C, který podporuje imunitu. Navíc ananas zklidňuje trávení a má protizánětlivé účinky.

  • Jablko

    Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

  • Voda

    Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top