Detoxikace těla

Čoko-pomerančová láska

Čoko-pomerančová láska

Počet zhlédnutí : 4103

Byť to nevypadá, tohle smoothie je super zdravé a super antioxidační. A je strašně dobré.

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience rozmixovat do hladka.

 • Zelené listy řepy

  Neplýtvejte listy po odstranění řepy, tyto listové stonky a listy jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů karotenoidů, flavonoidů a vitamínu A. Vitamín A napomáhá udržovat zdravé sliznice a pokožku a je zásadní pro zdravý zrak.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Mandarinka

  Mandarinka je citrusovým plodem a má mnoho názvů: satsuma, owari, klemetina, tangerine či tangor. Šťavnaté a sladké mandarinky známé díky své koncentraci vitamínu C mají léčivé vlastnosti, které byly spojeny s velkým množstvím fytonutričních látek.

 • Borůvky

  Borůvky obsahují širokou škálu stopových prvků, včetně manganu, vitamínu C a vitamínu K. Tyto super bobule jsou také bohaté na vlákninu a jsou proslulé svými protizánětlivými a protirakovinnými chemickými látkami. Před přidáním do NutriBulletu je stačí jednoduše opláchnout.

 • Kakao (syrové, prášek, pražené boby či nepražené boby)

  Tato mayská superpotravina je čokoláda ve své nejčistší podobě. Kakao je nejlepší přírodní pomůcka na podporu hubnutí a dodání energie. Syrové kakao podporuje srdeční činnost a má nejvyšší koncentraci antioxidantů ze všech potravin na celé planetě! Pomáhá udržovat rovnováhu hladiny cukru v krvi a okysličuje krev. Kakao je mimořádně bohaté na hořčík, chrom, železo, mangan, fosfor, zinek a měď.

 • Mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

Top