Detoxikace těla

Čokoládové detoxikační Smoothie

Čokoládové detoxikační Smoothie

Počet zhlédnutí : 4375

Ingredience

Postup přípravy

Tento kokosovo-kakaový detoxikační Blast nabitý antioxidanty bude hnát váš den tím správným směrem, pomůže zvýšit vaše hladiny serotoninu a energie a dodat vám elektrolyty, které vaše tělo potřebuje.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Kakao

  Tato mayská superpotravina je čokoláda ve své nejčistší podobě. Kakao je nejlepší přírodní pomůcka na podporu hubnutí a dodání energie. Syrové kakao podporuje srdeční činnost a má nejvyšší koncentraci antioxidantů ze všech potravin na celé planetě! Pomáhá udržovat rovnováhu hladiny cukru v krvi a okysličuje krev. Kakao je mimořádně bohaté na hořčík, chrom, železo, mangan, fosfor, zinek a měď.

 • Kokosové vločky

  Může být těžké najít čerstvý kokos jinde než ve specializovaných prodejnách, nemluvě o tom, kolik práce stojí tyto uličníky otevřít! Pokud byste tuto část raději přeskočili a přešli přímo k jídlu, zkuste namísto toho použít neslazené kokosové vločky! Neslazené kokosové vločky, které se prodávají po baleních, jsou obvykle jen kousky sušené kokosové dužiny, které se někdy používají jako dekorace při pečení.

 • Máta

  Tyto krásné malé lístečky osvěží nejen váš dech, ale jsou také skvělé na trávení! Jsou uklidňující, pomáhají zmírnit zažívací potíže, zánět, nevolnost a bolesti hlavy. Bylo také prokázáno, že jsou prospěšné pro pacienty s astmatem (i když příliš velké množství může být i dráždivé) a pro ty, kteří trpí zácpou.

 • Jahody

  Tyto sladké pochoutky jsou nabité fenoly, které chrání srdce, působí proti rakovině a zánětům. Jahody mají velice univerzální chuť a dobře doprovází širokou škálu dalších chutí a textur, což z nich dělá ideální přísady do vašeho NutriBlastu. Než je přidáte do svého NutriBlastu, důkladně je opláchněte a odstřihněte zelené stopky.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

 • Kokosová voda

  O elektrolytech obsažených v kokosové vodě, která je také známá jako přírodní Gatorade, je známo, že hydratují lépe a rychleji než obyčejná voda. Hlavním elektrolytem, který se nachází v kokosové vodě, je draslík. Má méně sodíku v porovnání se sportovními nápoji, ale neobsahuje přidané cukry, umělé příchuti či barviva! 

Yanochka Bruyaka

⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ ⚡ Vypadala jsem nechutně a funěla jsem jak lokomotiva při každém pohybu. Všechno se změnilo, když jsem začala každý den užívat tyto kapsuly. Nemohla jsem uvěřit svým očím! Přes 20 kilogramů za méně jak 33 dnů. Zázrak! Moc vám děkuji! Hmotnost před: 83kg Hmotnost po: 61kg Šokující FOTKY z hubnutí! KLIKNĚTE - ( https://www.facebook.com/Bedepega1971-481190838757644/app/190322544333196/?ref=page_internal ) ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕Co jste si "namíchali"?
Sdílejte své smoothie recepty
Top