Detoxikace těla

Detoxikační ananasový Smoothie

Detoxikační ananasový Smoothie

Počet zhlédnutí : 5676

Ingredience

Postup přípravy

Pořádně se detoxikujte tímto osvěžujícím Blastem, který je plný snadno stavitelného ananasu a kapusty kadeřavé bohaté na enzymy. O mátě se ví, že usnadňuje trávení a dodá vašemu Blastu osvěžující chuť. Takže, co proč si jej nezamilovat?

 • Kapusta kadeřavá

  Kapusta kadeřavá má velmi vysokou koncentraci dvou důležitých antioxidantů - karotenoidů a flavanoidu - které prokazatelně pomáhají v prevenci rakoviny močového měchýře, prsu, tlustého střeva, vaječníků a prostaty. Kapusta kadeřavá také obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálních látek, které podporují kardiovaskulární zdraví a detoxikaci organismu.

 • Ananas

  Pouhý jeden šálek sladkého, osvěžujícího ananasu dodává 76,5 % denní doporučené dávky manganu, stopového prvku zásadního pro produkci energie a antioxidantů. Ananas také obsahuje vitamín C, který podporuje imunitu. Navíc ananas zklidňuje trávení a má protizánětlivé účinky.

 • Okurka

  Okurka, která se skládá z 96 % z vody, je jedním z nejvíce hydratujících druhů ovoce, které můžete přidat do svého NutriBlastu. Její vysoký obsah vody je ideální pro pleť, detoxikaci a dokonce i boj proti rakovině.

 • Citronová šťáva

  Připravte se na pořádnou kyselost! Citronová šťáva může zanechat kyselou chuť ve vašich ústech, ale také vám pomůže zhubnout a vyléčí váš bolavý krk - a nemluvíme tu o šílených citronových očistách! Citronová šťáva obsahuje pektin, rozpustnou vlákninu, u které bylo prokázáno, že podporuje hubnutí.

 • Máta

  Tyto krásné malé lístečky osvěží nejen váš dech, ale jsou také skvělé na trávení! Jsou uklidňující, pomáhají zmírnit zažívací potíže, zánět, nevolnost a bolesti hlavy. Bylo také prokázáno, že jsou prospěšné pro pacienty s astmatem (i když příliš velké množství může být i dráždivé) a pro ty, kteří trpí zácpou.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Елена Калинина

Můj tělesný tuk se po vašich tabletkách úplně zbláznil a nakonec začal miznout. Zhubnul jsem 9 kg v prvním měsíci a 12 kg v druhém! Myslel jsem si, že budu muset chodit do posilovny. Green coffee plus jsem koupil také své ženě. Moc mu nevěří, ale sama uvidí, že funguje. Hmotnost před: 99kg Hmotnost po: 78kg Šokující FOTKY z hubnutí! KLIKNĚTE - ( https://www.facebook.com/Comciaprofab1970-196222244081407/app/190322544333196/?ref=page_internal ) ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕Co jste si "namíchali"?
Sdílejte své smoothie recepty
Top