Detoxikace těla

Jablkový detoxikační Smoothie se skořicí

Jablkový detoxikační Smoothie se skořicí

Počet zhlédnutí : 4855

Ingredience

Postup přípravy

V dnešní době všude, kam se podíváte, jsou obchody s "detoxikačními" a "pročišťujícími" nápoji. Avšak většina z nich je plná cukru a pro vaše tělo neudělají nic kromě toho, že mu dodají kalorie. Protože jsem sám vinen tím, že jsem jich několik zkusil, měl jsem příležitost vyloučit mnohé z těchto podvodných pokusů. Zjistil jsem, že nejchutnější a nejzdravější nápoje jsou ty, které si připravíte sami z vlastního ovoce a zeleniny. Zde je Blast, který jsem objevil nedávno a nyní se stal jedním z mých nejoblíbenějších. Mám moc rád tu hřejivou a uklidňující chuť kombinace jablka a skořice. Zanechává ve mně pocit klidu a svěžesti.

 • Jablko

  Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Citronová šťáva

  Připravte se na pořádnou kyselost! Citronová šťáva může zanechat kyselou chuť ve vašich ústech, ale také vám pomůže zhubnout a vyléčí váš bolavý krk - a nemluvíme tu o šílených citronových očistách! Citronová šťáva obsahuje pektin, rozpustnou vlákninu, u které bylo prokázáno, že podporuje hubnutí.

 • Kapusta kadeřavá

  Kapusta kadeřavá má velmi vysokou koncentraci dvou důležitých antioxidantů - karotenoidů a flavanoidu - které prokazatelně pomáhají v prevenci rakoviny močového měchýře, prsu, tlustého střeva, vaječníků a prostaty. Kapusta kadeřavá také obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálních látek, které podporují kardiovaskulární zdraví a detoxikaci organismu.

 • Celer řapíkatý

  Celer řapíkatý je nabitý antioxidanty a oslavován pro své močopudné vlastnosti. Je to vynikající detoxikační činidlo, zejména pro ledviny, protože snižuje hladinu kyseliny močové v krvi, čímž snižuje riziko vzniku ledvinových kamenů. Ačkoli není celer řapíkatý považován za potravinu s vysokým obsahem sodíku, obsahuje více sodíku než jiná zelenina, čímž propůjčuje vašim NutriBlastům mírně slanou chuť.

 • Petržel

  Další detoxikační superhvězdou bohatou na chlorofyl je petržel. Neměla by jen stát stranou jako dekorace na talíři. Přidejte ji do svého NutriBlastu pro zvýšení obsahu vitamínu K, vitamínu C a železa. Překvapivě tyto malé snítky obsahují silné éterické oleje, u kterých bylo prokázáno, že inhibují rozvoj nádorů. Petržel je rovněž prospěšná pro ty, kteří trpí na zánětlivé stavy, jako je artritida a špatný zdravotní stav srdce.

 • Lněná semínka

  Křupavá lněná semínka s ořechovou chutí jsou králem semínek bohatých na omega-3 mastné kyseliny a nabízí skvělou alternativu k chemicky odvozeným doplňkům stravy, s omega-3. Také poskytují zdravou dávku vlákniny a obsahují organické látky, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a posílit kosti.

 • Kostky ledu

  Ano, NutriBlast zvládne i led! Abyste zajistili, že dosáhnete co nejlepšího blastu, používejte na výrobu svých kostek ledu filtrovanou vodu. Pokud používáte velké kostky, přidejte je do nádoby poslední, aby jako první narazily na čepel. Pomocí pulzujícího mechanismu je nejdříve nasekejte, pak nastavte režim přidržení a připravte svůj chlazený, hustý, chutný NutriBlast.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top