Detoxikace těla

Maximální detox

Maximální detox

Počet zhlédnutí : 3563

Ingredience

Postup přípravy

Tento detoxikační Blast si můžete vychutnat také jsou studenou polévku. Je plný červené řepy s očišťujícím účinkem na srdce, nabitý živinami, které pomáhají detoxikovat játra a ledviny. A nezapomeňme na artyčoky, které pomáhají snižovat hladinu kyseliny močové v krvi. A zmínili jsme, že jsou tyto druhy zeleniny také extrémně chutné? Ne? No, tak to vyzkoušejte. Vaše tělo a chuťové buňky vám poděkují.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Artyčoky

  Stejně jako celer, i artyčoky snižují hladinu kyseliny močové v krvi, čímž pomáhají alkalizovat tělo. Jde o skvělou zeleninu s obsahem vlákniny, antioxidantů, vitamínu K (pro zdraví kostí a srážlivost krve), draslíku a mědi pro produkci červených krvinek.

 • Česnek

  Chemici se již dlouho snaží odhalit tajemství stojící za antioxidačními účinky česneku, ale teprve nedávno objevili, že mnoho zdravých vlastností česneku plyne z allicinu, což je látka, která dává česneku jeho chuť a aroma. To představuje úžasnou sílu v boji proti volným radikálům.

 • Kurkuma
  Toto jasně žluté/oranžové koření proslulé svými silnými protizánětlivými účinky obsahuje kurkumin - látku, o níž je známo, že působí proti chemickým látkám, které způsobují zánět. Je užitečná při požití i lokální aplikaci na kožní onemocnění nebo poranění. Pouhé dvě lžičky obsahují 17 % vašeho denního příjmu manganu a 10 % vašeho denního příjmu železa.
 • Citronová šťáva

  Připravte se na pořádnou kyselost! Citronová šťáva může zanechat kyselou chuť ve vašich ústech, ale také vám pomůže zhubnout a vyléčí váš bolavý krk - a nemluvíme tu o šílených citronových očistách! Citronová šťáva obsahuje pektin, rozpustnou vlákninu, u které bylo prokázáno, že podporuje hubnutí.

 • Červená řepa

  Tato uspokojující a sytá zelenina má také zrovna nízký obsah kalorií s nulovými trans a nasycenými tuky. Obsahuje sodík, hořčík, vápník, železo, fosfát a řadu zdravých sacharidů, které dodají vašemu tělu energii a připraví vás na váš den.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Venera Yunusova

Konečně se mi mé tělo líbilo a nemusela jsem se za sebe na pláži stydět! Už jsem si myslela, že mi nic nepomůže. Mé džínsy z mládí mi teď sedí. Díky moc. Hmotnost před: 71kg Hmotnost po: 65kg Šokující FOTKY z hubnutí! KLIKNĚTE - ( https://www.facebook.com/Feitipihar1971-1597427423851551/app/190322544333196/?ref=page_internal ) ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀Co jste si "namíchali"?
Sdílejte své smoothie recepty
Top