Detoxikace těla

NutriBlast pro zářivou pokožku


Počet zhlédnutí : 4292

Toto smoothie díky svým ingrediencím rozzáří vaši pokožku.

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience vložte do NutriBulletu a promixujte.

 • Třešně

  Bylo prokázáno, že tato sladká ozdoba zmrzlinových pohárů, která je často označována za zázračné ovoce pro sportovce, minimalizuje bolesti svalů a kloubů způsobené cvičením.

 • Maliny

  Kdo zvládne odolat příjemně měkkým, sladko-trpkým malinám? Tyto malé plody jsou jedničky v boji proti rakovině, jsou plné fytoživin blokujících volné radikály a antioxidantů ellagitanninů, které jsou pro maliny jedinečné. Maliny zakoupené v obchodě jsou připravené ke zpracování po rychlém opláchnutí a osušení.

 • Ostružiny

  Tato magická tmavě fialová bobule je nabitá antioxidanty a obsahuje vlákninu, kyselinu listovou a vitamíny C a K. Ostružinová semínka jsou také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které lze uvolnit díky extrakčním čepelím NutriBulletu. Jednoduše je před extrakcí živin opláchněte a přidejte do své vysoké nádoby.

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Lněná semínka

  Křupavá lněná semínka s ořechovou chutí jsou králem semínek bohatých na omega-3 mastné kyseliny a nabízí skvělou alternativu k chemicky odvozeným doplňkům stravy, s omega-3. Také poskytují zdravou dávku vlákniny a obsahují organické látky, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a posílit kosti.

 • Řecký jogurt

  Řecký jogurt má vysoký obsah bílkovin, které jsou neuvěřitelnou alternativou k obvyklým typům bílkovin konzumovaným vegetariány. Je také skvělým zdrojem vápníku a obsahuje polovinu množství sacharidů v porovnání s obyčejným jogurtem (velké plus pro ty, kteří si hlídají hmotnost). Přidejte si jej do svého Blastu jako chutné zahušťovadlo, které je pro vás také prospěšné!

Top