Detoxikace těla

Růžový detoxikační Smoothie

Růžový detoxikační Smoothie

Počet zhlédnutí : 4847

Ingredience

Postup přípravy

Pomozte vašemu tělu s detoxikací díky tomuto chutnému a krásnému růžovému detoxikačnímu Blastu! Červená řepa je známá jako pročišťovač jater a avokádo nejen pomáhá snižovat krevní tlak, ale také promazává klouby a působí protizánětlivě. Vláknina v těchto ingrediencích, především celer, působí také jako diuretikum, takže se připravte na očistu!

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Celer řapíkatý

  Celer řapíkatý je nabitý antioxidanty a oslavován pro své močopudné vlastnosti. Je to vynikající detoxikační činidlo, zejména pro ledviny, protože snižuje hladinu kyseliny močové v krvi, čímž snižuje riziko vzniku ledvinových kamenů. Ačkoli není celer řapíkatý považován za potravinu s vysokým obsahem sodíku, obsahuje více sodíku než jiná zelenina, čímž propůjčuje vašim NutriBlastům mírně slanou chuť.

 • Jahody

  Tyto sladké pochoutky jsou nabité fenoly, které chrání srdce, působí proti rakovině a zánětům. Jahody mají velice univerzální chuť a dobře doprovází širokou škálu dalších chutí a textur, což z nich dělá ideální přísady do vašeho NutriBlastu. Než je přidáte do svého NutriBlastu, důkladně je opláchněte a odstřihněte zelené stopky.

 • Červená řepa

  Tato uspokojující a sytá zelenina má také zrovna nízký obsah kalorií s nulovými trans a nasycenými tuky. Obsahuje sodík, hořčík, vápník, železo, fosfát a řadu zdravých sacharidů, které dodají vašemu tělu energii a připraví vás na váš den.

 • Citronová šťáva

  Připravte se na pořádnou kyselost! Citronová šťáva může zanechat kyselou chuť ve vašich ústech, ale také vám pomůže zhubnout a vyléčí váš bolavý krk - a nemluvíme tu o šílených citronových očistách! Citronová šťáva obsahuje pektin, rozpustnou vlákninu, u které bylo prokázáno, že podporuje hubnutí.

 • Kokosový olej

  Kokosový olej, dříve jedno velké "Ne" s velkým N kvůli jeho vysokému obsahu nasycených tuků, je nyní považován za superpotravinu. Tak co se změnilo? Kokos se nezměnil, ale výzkum ano. Dnes víme, že tuky obsažené v kokosovém oleji jsou mastné kyseliny se středním řetězcem, které jsou menší než mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, což usnadňuje našim tělům jejich použití na energii.

 • Jablko

  Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

Top