Detoxikace těla

Sladký detoxikační Smoothie

Sladký detoxikační Smoothie

Počet zhlédnutí : 3548

Ingredience

Postup přípravy

Tento sladký tropický zelený Blast zanechá vaše tělo s pocitem plnosti a osvěžení, a zároveň vám pomůže detoxikovat!
Pokud se snažíte změnit svůj jídelníček, snižování přísunu masa a mléčných výrobků je perfektní začátek - ale pokud to zní příliš děsivě, vezměte to krok po kroku a začněte touto pochoutkou, která vás posune směrem ke zdravé změně. Mnozí nevěří, že zdravá strava může také skvěle chutnat, ale tento Blast je tu pro to, aby jim ukázal tu správnou cestu!
Listová zelenina je plná vitaminu K a vlákniny, která pomáhá udržovat věci v pohybu, vytlačovat toxiny a během toho bojuje s volnými radikály.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Kapusta kadeřavá

  Kapusta kadeřavá má velmi vysokou koncentraci dvou důležitých antioxidantů - karotenoidů a flavanoidu - které prokazatelně pomáhají v prevenci rakoviny močového měchýře, prsu, tlustého střeva, vaječníků a prostaty. Kapusta kadeřavá také obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálních látek, které podporují kardiovaskulární zdraví a detoxikaci organismu.

 • Jablko

  Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

 • Broskev

  Šťavnaté a dužnaté broskve jsou nabité vitamínem C, beta-karotenem a antioxidanty. Rychle se zařazují mezi obvykle fialové druhy superovoce bohaté na antioxidanty. Pokud je chcete připravit na extrakci živin, dobře je opláchněte, rozpulte je a odstraňte pecku. Není potřeba odstraňovat slupku, a to především tehdy, když zvolíte organické broskve.

 • Mandarinka

  Mandarinka je citrusovým plodem a má mnoho názvů: satsuma, owari, klemetina, tangerine či tangor. Šťavnaté a sladké mandarinky známé díky své koncentraci vitamínu C mají léčivé vlastnosti, které byly spojeny s velkým množstvím fytonutričních látek.

 • Lžička vanilky

  Vanilka a vanilkový extrakt z vanilkových bobů jsou nabité antioxidanty, které jsou vynikající v boji proti volným radikálům. Aromatické látky vanilky jsou také přínosné pro nervový systém a údajně zmirňují pocity úzkosti.

 • List bazalky

  Bazalka má neuvěřitelně mnoho antioxidačních vlastností, které mohou pomoci chránit tělo před věcmi, jako je rakovina a předčasné stárnutí, a může také zlepšit náladu a zmírnit depresi. Bazalka je také vynikající antibakteriální bylina a její protizánětlivé účinky byly předmětem mnoha studií.

 • Kostky ledu

  Ano, NutriBlast zvládne i led! Abyste zajistili, že dosáhnete co nejlepšího blastu, používejte na výrobu svých kostek ledu filtrovanou vodu. Pokud používáte velké kostky, přidejte je do nádoby poslední, aby jako první narazily na čepel. Pomocí pulzujícího mechanismu je nejdříve nasekejte, pak nastavte režim přidržení a připravte svůj chlazený, hustý, chutný NutriBlast.

 • Kokosová voda

  O elektrolytech obsažených v kokosové vodě, která je také známá jako přírodní Gatorade, je známo, že hydratují lépe a rychleji než obyčejná voda. Hlavním elektrolytem, který se nachází v kokosové vodě, je draslík. Má méně sodíku v porovnání se sportovními nápoji, ale neobsahuje přidané cukry, umělé příchuti či barviva! 

Top