Detoxikace těla

Zelený detoxikační Smoothie

Zelený detoxikační Smoothie

Počet zhlédnutí : 3509

Ingredience

Postup přípravy

Trochu osvěžujícího jicama, kousek krémového avokáda a špetka koriandru z tohoto detoxikačního Blastu udělá vašeho okamžitého favorita. Očišťující účinky koriandru jsou předmětem bádání a také má vysoký obsah vitamínů B. Okurka podporuje trávení a přispívá k udržování zdravé hmotnosti. Dávka bílkovin vám pomůže udržet vaše srdce ve formě díky tomu, že zabraňuje vzniku srdečnějšího onemocnění a snižuje hladinu špatného cholesterolu.

 • Římský salát (romaine)

  Tento křupavý, osvěžující a oblíbený salát podporuje zdraví srdce díky svému hojnému obsahu vitamínů A, K a C! Při přípravě k extrakci živin oddělte listy od jejich spojujícího bodu, opláchněte je a odstraňte veškeré nečistoty. Poté je přidejte do své směsi NutriBlast. Nebojte se natrhat nebo ohnout listy tak, aby se vešly do vysoké nádoby.

 • Jablko

  Jablka bohatá na antioxidanty, které údajně působí proti několika typům rakoviny, by mohla být dost dobře klíčem k tomu, jak si "udržet doktora daleko od těla". Přispívají k boji proti srdečním onemocněním, přibývání na váze a vysoké hladině cholesterolu. Vláknina obsažená v jablkách je důležitá v prevenci reabsorpce cholesterolu.

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Okurka

  Okurka, která se skládá z 96 % z vody, je jedním z nejvíce hydratujících druhů ovoce, které můžete přidat do svého NutriBlastu. Její vysoký obsah vody je ideální pro pleť, detoxikaci a dokonce i boj proti rakovině.

 • Koriandr

  Koriandr je známou antioxidační superpotravinou. Obsahuje hodně vlákniny, která je vynikající pro snížení hladiny špatného cholesterolu a zvýšení hladiny dobrého cholesterolu. Jeho listy a semena obsahují množství esenciálních těkavých olejů a koriandr je také nejbohatší bylinný zdroj vitamínu K, který je výborný pro osteotrofní aktivitu kostí.

 • Limetka

  Limetu je snadné začlenit do jídelníčku a s řadou svých zdravotních účinků neexistuje žádný důvod, proč byste si neměli dát limetu každý den! Od péče o pleť až po zdraví očí (vitamín C a antioxidanty obsažené v limetě pomáhají v boji proti stárnutí očí a makulární degeneraci) si můžete být jisti, že děláte svému tělu dobře denní dávkou limety vymačkané do sklenice vody.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top