Detoxikace těla

Zklidňující Blast

Zklidňující Blast

Počet zhlédnutí : 9767

Směs, díky které se konečně nebudete cítit jako balón a vaše žáha si oddechne - každá ingredience je superstar proti nadýmání a snižuje překyselení. Ananas je proslavený enzymem jménem bromelain, celer a okurka zas pomáhají ochlazovat váš systém, čímž osvěží a uleví.

Ingredience

Postup přípravy

Naplňte vysokou nádobu ovocem a zeleninou, nakrájeným na kousky.

Postup přípravy

Přisypte NutriBlast Superboost.

Postup přípravy

Dolijte kokosovou vodou.

Postup přípravy

Umixujte do hladka - cca 30 sekund

Postup přípravy

Postup přípravy

Postup přípravy

 • Okurka

  Okurka, která se skládá z 96 % z vody, je jedním z nejvíce hydratujících druhů ovoce, které můžete přidat do svého NutriBlastu. Její vysoký obsah vody je ideální pro pleť, detoxikaci a dokonce i boj proti rakovině.

 • Ananas

  Pouhý jeden šálek sladkého, osvěžujícího ananasu dodává 76,5 % denní doporučené dávky manganu, stopového prvku zásadního pro produkci energie a antioxidantů. Ananas také obsahuje vitamín C, který podporuje imunitu. Navíc ananas zklidňuje trávení a má protizánětlivé účinky.

 • Limetka

  Limetu je snadné začlenit do jídelníčku a s řadou svých zdravotních účinků neexistuje žádný důvod, proč byste si neměli dát limetu každý den! Od péče o pleť až po zdraví očí (vitamín C a antioxidanty obsažené v limetě pomáhají v boji proti stárnutí očí a makulární degeneraci) si můžete být jisti, že děláte svému tělu dobře denní dávkou limety vymačkané do sklenice vody.

 • Kokosová voda

  O elektrolytech obsažených v kokosové vodě, která je také známá jako přírodní Gatorade, je známo, že hydratují lépe a rychleji než obyčejná voda. Hlavním elektrolytem, který se nachází v kokosové vodě, je draslík. Má méně sodíku v porovnání se sportovními nápoji, ale neobsahuje přidané cukry, umělé příchuti či barviva! 

 • Nutriblast superboost
  Nutriblast Superboost je originální, 100% organická směs superpotravin bez obsahu lepku určená pro váš každodenní nápoj Nutriblast. Obsahuje ty nejkvalitnější suroviny, jako jsou konopná semínka, goji, kakao a maca, které vám dodají vitamíny, antioxidanty a přírodní bílkoviny.
   
Top