Získání energie

Ananasový sen

Ananasový sen

Počet zhlédnutí : 3507

Zkombinujte ananas, vanilku a chia semínka a vytvořte nutriblast, o kterém se vám bude zdát! Mražený ananas a mango ve spojení s mandlovým mlékem vás povznese do nebeských výšin. Účinky na zdraví také nejsou k zahození: oOd prevence astmatu až po regulaci krevního tlaku. My vám připíjíme na zdraví a vitalitu!

Ingredience

Postup přípravy

Vše rozmixujte do hladké konzistence.

  • Špenát

    I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

  • Chia semínka

    Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

  • Mandlové mléko

    Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

Top