Získání energie

Jogurtový shake s ostružinami


Počet zhlédnutí : 5877

Udělejte si luxusní shake z domácích ostružin a řeckého jogurtu. Osladit můžete medem nebo nebo agávovým sirupem a dochutit troškou citronové šťávy. Tento shake vás rychle zasytí, doplní bílkoviny a ještě dodá spoustu energie.

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience rozmixovat v NutriBulletu

 • Ostružiny

  Tato magická tmavě fialová bobule je nabitá antioxidanty a obsahuje vlákninu, kyselinu listovou a vitamíny C a K. Ostružinová semínka jsou také bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které lze uvolnit díky extrakčním čepelím NutriBulletu. Jednoduše je před extrakcí živin opláchněte a přidejte do své vysoké nádoby.

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

 • Řecký jogurt

  Řecký jogurt má vysoký obsah bílkovin, které jsou neuvěřitelnou alternativou k obvyklým typům bílkovin konzumovaným vegetariány. Je také skvělým zdrojem vápníku a obsahuje polovinu množství sacharidů v porovnání s obyčejným jogurtem (velké plus pro ty, kteří si hlídají hmotnost). Přidejte si jej do svého Blastu jako chutné zahušťovadlo, které je pro vás také prospěšné!

 • Citronová šťáva

  Připravte se na pořádnou kyselost! Citronová šťáva může zanechat kyselou chuť ve vašich ústech, ale také vám pomůže zhubnout a vyléčí váš bolavý krk - a nemluvíme tu o šílených citronových očistách! Citronová šťáva obsahuje pektin, rozpustnou vlákninu, u které bylo prokázáno, že podporuje hubnutí.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top