Získání energie

Krémové Mango Lassi

Krémové Mango Lassi

Počet zhlédnutí : 1011

Pokud jste nikdy nevyzkoušeli Mango Lassi, pak se těšte na pořádnou pochoutku! Jedná se o indický krémový jogurtový nápoj vyrobený ze šťavnatého manga, smetanového jogurtu, sladkého medu a aromatického kardamonu. Užijte si jeho exotickou chuť!

Ingredience

Postup přípravy

Ingredience mixujte v Nutribulletu 30 s do hladké konzistence.

  • Mango

    Vysoký obsah prebiotické vlákniny, vitamínu C, různých polyfenolů a provitamínu A karotenoidu v mangu dělá divy pro imunitní systém. Nejlepší způsob, jak připravit čerstvé mango pro extrakci živin, je ovoce opláchnout, sloupnout slupku z dužiny pomocí nože a odkrojit kousky dužiny od pecky.

  • Řecký jogurt

    Řecký jogurt má vysoký obsah bílkovin, které jsou neuvěřitelnou alternativou k obvyklým typům bílkovin konzumovaným vegetariány. Je také skvělým zdrojem vápníku a obsahuje polovinu množství sacharidů v porovnání s obyčejným jogurtem (velké plus pro ty, kteří si hlídají hmotnost). Přidejte si jej do svého Blastu jako chutné zahušťovadlo, které je pro vás také prospěšné!

  • Med

    Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

Top