Získání energie

Pro aktivní sportovce

Pro aktivní sportovce

Počet zhlédnutí : 6555

Získejte všechno, co tělo potřebuje v době náročného tréninku. Obsažené suroviny obsahují látky, které vás doslova nabijí energií a udrží váš organismus v tolik potřebné rovnováze. Glutamin, niacin a další... kvůli nim se nemusíte živit jen umělými nápoji v prášku.

Ingredience

Postup přípravy

Dejte všechny ingredience do NutriBulletu.
Mixujte do hladka přibližně 40 sekund.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Červená řepa

  Tato uspokojující a sytá zelenina má také zrovna nízký obsah kalorií s nulovými trans a nasycenými tuky. Obsahuje sodík, hořčík, vápník, železo, fosfát a řadu zdravých sacharidů, které dodají vašemu tělu energii a připraví vás na váš den.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Sezamová semínka

  Tyto malé drahokamy jsou absolutně nabité živinami! Sezamová semínka obsahují rostlinnou složku sesamin, u které bylo prokázáno, že snižuje cholesterol, zabraňuje vysokému krevnímu tlaku a chrání tělo před poškozením jater.

 • Slunečnicová semínka

  Kdo by si pomyslel, že tato oblíbená pochutina ke sledování sportovních zápasů má nejbohatší obsah fytosterolů ze všech semínek, která se podávají jako pochutiny? Tyto přírodní chemické látky mají schopnost snížit hladinu LDL cholesterolu. Slunečnicová semínka obsahují také vitamín E a selen.

 • Klementinky

  Klementinky jsou vynikající hybrid mezi čínskou mandarinkou a pomerančem. Tyto malé citrusy oblíbené u dětí mají tenkou, snadno loupatelnou slupku a obvykle žádné pecky. I tak jsou nabité úžasnými živinami a jsou skvělou přísadou do vašeho Blastu.

 • Maca (prášek)

  Prášek z kořene maca má energizující účinky a v zimě prohřívá organismus. Pomáhá zmírňovat stres těla, podporuje hormonální rovnováhu a přispívá ke správné funkci štítné žlázy. Zvyšuje libido, podporuje erekci a Inkové s ním léčili i neplodnost. U mužů se prokázalo, že maca léčí mnoho potíží, které souvisí s prostatou.

 • Kokosová voda

  O elektrolytech obsažených v kokosové vodě, která je také známá jako přírodní Gatorade, je známo, že hydratují lépe a rychleji než obyčejná voda. Hlavním elektrolytem, který se nachází v kokosové vodě, je draslík. Má méně sodíku v porovnání se sportovními nápoji, ale neobsahuje přidané cukry, umělé příchuti či barviva! 

Top