Získání energie

Proteinový shake ,,mrkvový dort"

Proteinový shake ,,mrkvový dort"

Počet zhlédnutí : 1112

Kdo řekl, že nemůžete mít dort k snídani? Tento sladký krémový shake s nízkým obsahem kalorií obsahuje koření, které povzbudí váš metabolismus. Je nabitý bílkovinami rostlinného původu ze směsi superpotravin NutriBlast, špenátu a mrkve. Podmanivou chuť nápoji dodává mandlové mléko, skořice a rozinky.

Ingredience

Postup přípravy

Vložte všechny ingredience do NutriBulletu a extrahujte po dobu 30 sekund do hladka.

 • Mrkev

  Rozpustná vláknino, pojďme na to! Mrkev je bohatá na rozpustnou vlákninu, která pomáhá snižovat hladinu cholesterolu tím, že ji doslova vytlačí z krevního oběhu. Mrkve je také bohatá na beta-karoten, který pomáhá v boji proti některým druhům rakoviny, včetně rakoviny žaludku, dělohy a dutiny ústní. A přesně tak, jak říkávala maminka, mrkev je také skvělá pro váš zrak.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

 • Rozinky

  Tolik vlákniny v tak malém balení! Tyto sušené malé plody mají tak silný účinek, že mohou pomoci ulevit od zácpy, přičemž mají úžasné přínosy pro oči, kosti a zuby. Rozinky jsou také plné zdravé glukózy a fruktózy, které podporují přibývání na váze, a značného množství železa, které pomáhá v boji proti anémii.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Nutriblast superboost
  Nutriblast Superboost je originální, 100% organická směs superpotravin bez obsahu lepku určená pro váš každodenní nápoj Nutriblast. Obsahuje ty nejkvalitnější suroviny, jako jsou konopná semínka, goji, kakao a maca, které vám dodají vitamíny, antioxidanty a přírodní bílkoviny.
   
 • Muškátový oříšek

  Muškátový oříšek, "sváteční" koření, je dalším významným zdrojem antioxidantů. Jeho těkavé oleje jsou zodpovědné za jeho afrodiziakální a léčebné vlastnosti. Jeho terapeutické použití zahrnuje využití jako prostředek proti plísním, antidepresivum a stimulant trávicí soustavy. V tomto silném koření lze nalézt minerály, jako je měď, draslík, vápník, železo, zinek a hořčík.

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

Top