Získání energie

Snídaňové smoothie

Snídaňové smoothie

Počet zhlédnutí : 10614

Ingredience

Postup přípravy

Vše pořádně promixovat a ihned podávat, nejlíp chutná jumbo brčkem přímo z mixovací nádoby NutriBullet. :-)

 • Borůvky

  Borůvky obsahují širokou škálu stopových prvků, včetně manganu, vitamínu C a vitamínu K. Tyto super bobule jsou také bohaté na vlákninu a jsou proslulé svými protizánětlivými a protirakovinnými chemickými látkami. Před přidáním do NutriBulletu je stačí jednoduše opláchnout.

 • Švestky

  Šťavnaté švestky, jejichž sezóna přichází v létě, poskytují významnou antioxidační ochranu díky svému vysokému obsahu fenolů a vitamínu C - tento vitamín také pomáhá vašemu tělu při absorpci železa. Pokud byste si je přáli používat v mixéru NutriBullet, nejdříve ovoce opláchněte, rozřízněte jej na polovinu a vyjměte pecku. Slupku odstraňovat nemusíte.

 • Broskev

  Šťavnaté a dužnaté broskve jsou nabité vitamínem C, beta-karotenem a antioxidanty. Rychle se zařazují mezi obvykle fialové druhy superovoce bohaté na antioxidanty. Pokud je chcete připravit na extrakci živin, dobře je opláchněte, rozpulte je a odstraňte pecku. Není potřeba odstraňovat slupku, a to především tehdy, když zvolíte organické broskve.

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

 • Slunečnicová semínka

  Kdo by si pomyslel, že tato oblíbená pochutina ke sledování sportovních zápasů má nejbohatší obsah fytosterolů ze všech semínek, která se podávají jako pochutiny? Tyto přírodní chemické látky mají schopnost snížit hladinu LDL cholesterolu. Slunečnicová semínka obsahují také vitamín E a selen.

 • Ovesné vločky

  Oves, stejně jako ječmen, obsahuje speciální vlákninu zvanou beta-glukan, u které bylo prokázáno, že účinně snižuje hladinu cholesterolu. Celozrnné obiloviny, jako je např. oves, podporují antioxidační příjem a pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi, což je skvělý mechanismus, jak pomoci předcházet diabetu 2. typu. Věděli jste, že se oves používá jako přírodní řešení proti svědění?

Denisa Nožičková

Můžu se jen zeptat má se tam dávat i voda?A děláte to v nádobě 0,7l nebo 1l?Co jste si "namíchali"?
Sdílejte své smoothie recepty
Top