Získání energie

Švestkové smoothie

Švestkové smoothie

Počet zhlédnutí : 3260

Jednoduchý recept plný energie.

Ingredience

Postup přípravy

Švestky rozkrojíme napůl, zbavíme pecek a vložíme do mixéru. Přidáme chia semínka, skořici, med,vymačkaný citron, minerálku a rozmixujeme na hladké Smoothie.

Postup přípravy

Švestky rozkrojíme napůl, zbavíme pecek a vložíme do mixéru. Přidáme chia semínka, skořici, med,vymačkaný citron, minerálku a rozmixujeme na hladké Smoothie.

 • Švestky

  Šťavnaté švestky, jejichž sezóna přichází v létě, poskytují významnou antioxidační ochranu díky svému vysokému obsahu fenolů a vitamínu C - tento vitamín také pomáhá vašemu tělu při absorpci železa. Pokud byste si je přáli používat v mixéru NutriBullet, nejdříve ovoce opláchněte, rozřízněte jej na polovinu a vyjměte pecku. Slupku odstraňovat nemusíte.

 • Citron (vymačkaný)

  Chcete si vyrovnat svoji hladinu pH? Citrony mohou být kyselé, ale nenechte se zmást! Citrony jsou ve skutečnosti skvělé k tomu, aby udržovaly zásaditost těla pod kontrolou, dělají zázraky pro trávicí soustavu a slouží jako detoxikační činidlo, díky čemuž pomáhají udržovat věci čisté! Pro osvěžení zkuste přidat šťávu z citronu namísto celého citronu. To dodá přesné množství citronové chuti bez té kyselé hořkosti!

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

Top