Získání energie

Zahřívací blast na zimu

Zahřívací blast na zimu

Počet zhlédnutí : 7714

Hruška, zázor i vločky patří mezi zahřívací potraviny. Jste li nachlazení nebo se jen potřebujete zahřát po příchodu ze zimy, toto smoothie je pro vás ideální.

Ingredience

Postup přípravy

Ingredience vložte do NutriBullet a rozmixujte do hladka. Nápoj bude teplý. Pokud byste vyžadovali nápoj horký, přelijte rozmixovanou směs do rendlíku a ohřejte na plotně.

 • Zázvor
  Není divu, že má zázvor tolik využití, když se podíváme na jeho neuvěřitelné zdravotní účinky. Nejen, že se konzumuje jako potravina, ale také se používá jako koření a lék. To je pravděpodobně z důvodu vysokého počtu těkavých olejů obsažených v tomto aromatickém kořeni.
 • Konopná semínka

  Konopná semena jsou nabitá přírodními oleji bohatými na živiny a snadno stravitelnými bílkovinami. Pouhé dvě lžíce těchto semen nabízí 11 gramů vysoce kvalitních bílkovin, které pomohou vašim buňkám růst a regenerovat. Konopná semena jsou také dobrým zdrojem omega-6 a omega-3 mastných kyselin, které pomáhají regulovat naše srdce, imunitní systém a hormony.

 • Javorový sirup

  Javorový sirup obsahuje méně kalorií a vyšší koncentraci minerálů než med, přičemž uspokojí vaše chutě na sladké. Také obsahuje zinek a mangan, které jsou vynikající pro váš imunitní systém. Zinek obsažený v javorovém sirupu je také skvělý pro reprodukční zdraví u mužů.

 • Mandle

  Dokonale hutná a květní mandle je bohatá na mononenasycené tuky, které mohou při začlenění do jídelníčku pomoci snížit riziko vzniku srdečního onemocnění až o 30 %. Mají také vysoký obsah hořčíku prospěšného pro srdce a draslíku, který přispívá k regulaci krevního tlaku. Syrové oloupané mandle jsou skvělou přísadou do každého NutriBlastu!

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Ovesné vločky

  Oves, stejně jako ječmen, obsahuje speciální vlákninu zvanou beta-glukan, u které bylo prokázáno, že účinně snižuje hladinu cholesterolu. Celozrnné obiloviny, jako je např. oves, podporují antioxidační příjem a pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi, což je skvělý mechanismus, jak pomoci předcházet diabetu 2. typu. Věděli jste, že se oves používá jako přírodní řešení proti svědění?

 • Hrušky

  Hrušky jsou hypoalergenní - je u nich menší pravděpodobnost, že způsobí alergické reakce - a mají vysoký obsah vlákniny pročišťující tlusté střevo. Toto čerstvé, máslové ovoce obsahuje také měď a vitamín C, které bojují proti volným radikálům. Pro přípravu hrušky na extrakci živin v NutriBulletu ji dobře opláchněte, rozpulte a vyjměte jádro, stopku a semínka. Slupku odstraňovat nemusíte.

Top