Získání energie

Zdravé snídaňové sušenky

Zdravé snídaňové sušenky

Počet zhlédnutí : 3308

Sušenky? A k snídani? Čtete dobře! Ale nenechte se mýlit, tento druh je plný zdravých výživných ingrediencí, které vás nastartují na celý den!

Ingredience

Postup přípravy

Předehřejte troubu na 180 stupňů Celsia. Ingredience rozmixujte v NutriBulletu a lžící tvořte malé kopečky na plech na pečení vyložený pečícím papírem. Pečte cca 10-12 minut, dokud lehce nezezlátnou.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Ovesné vločky

  Oves, stejně jako ječmen, obsahuje speciální vlákninu zvanou beta-glukan, u které bylo prokázáno, že účinně snižuje hladinu cholesterolu. Celozrnné obiloviny, jako je např. oves, podporují antioxidační příjem a pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi, což je skvělý mechanismus, jak pomoci předcházet diabetu 2. typu. Věděli jste, že se oves používá jako přírodní řešení proti svědění?

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Muškátový oříšek

  Muškátový oříšek, "sváteční" koření, je dalším významným zdrojem antioxidantů. Jeho těkavé oleje jsou zodpovědné za jeho afrodiziakální a léčebné vlastnosti. Jeho terapeutické použití zahrnuje využití jako prostředek proti plísním, antidepresivum a stimulant trávicí soustavy. V tomto silném koření lze nalézt minerály, jako je měď, draslík, vápník, železo, zinek a hořčík.

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

Top