Hubnutí

Borůvkové nízkokalorické smoothie

Borůvkové nízkokalorické smoothie

Počet zhlédnutí : 4949

Hledáte chutnější způsob, jak začlenit více zeleniny do vaší stravy? Rádi byste našli nízkokalorycký nápoj, který uspokojí vaše chutě na sladké? Tento blast je odpovědí na všechny vaše požadavky! Vychutnejte si toto krémový nápoj smoothie z borůvek a květáku! Jste překvapeni? Zmrazený květák má jemnou chuť a je perfektní zelenina, kterou můžete zakomponovat do vašich smoothie. Ideální pro děti (a dospělé), kteří nemají rádi zeleninu!

Ingredience

Postup přípravy

Vše rozmixujte v NutriBulletu

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Mražené borůvky

  Borůvky obsahují širokou škálu stopových prvků, včetně manganu, vitamínu C a vitamínu K. Tyto super bobule jsou také bohaté na vlákninu a jsou proslulé svými protizánětlivými a protirakovinnými chemickými látkami. Před přidáním do NutriBulletu je stačí jednoduše opláchnout.

 • Arašídové máslo

  Přestaňte používat arašídové máslo v sendvičích s marmeládou a přidejte trošku zcela přírodního a organického arašídového másla do svého Blastu! Arašídové máslo nabité správnými tuky vám může ve skutečnosti pomoci zhubnout, a to i přes svůj vysoký obsah kalorií. Arašídové máslo plné vlákniny a bílkovin vám pomůže se nasytit při současném snižování neočekávaných chutí k jídlu.

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

Top