Hubnutí

Citrusový Smoothie na hubnutí

Citrusový Smoothie na hubnutí

Počet zhlédnutí : 8591

Ingredience

Postup přípravy

Pokud přidáte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, budete na správné cestě ke shození těch nechtěných kil!

Tip: Doporučujeme zahrnout ovoce s nízkým glykemickým indexem, jako jsou jahody a grapefruit, a spoustu listové zeleniny!

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Grapefruit

  Už jste slyšeli o grapefruitové dietě? Vlastnosti grapefruitu spalující tuk se přičítají jeho schopnosti regulovat hladinu inzulínu a uspokojit chuť k jídlu. Grapefruit obsahuje velké množství vitamínu C a je bohatým zdrojem lykopenu, důležitého antioxidantu pro zdraví prostaty.

 • Pomeranč

  Šťavnaté a sladké pomeranče známé díky své koncentraci vitamínu C mají léčivé vlastnosti, které byly spojeny s velkým množstvím fytonutričních látek. Tento citrus nabízí zřejmě nejvýznamnější ochranu proti rakovině jícnu, orofaryngeální rakovině / rakovině hrtanu (úst, hrtanu a hltanu) a rakovině žaludku. Před extrakcí živin ve svém mixéru NutriBullet pomeranče oloupejte.

 • Jahody

  Tyto sladké pochoutky jsou nabité fenoly, které chrání srdce, působí proti rakovině a zánětům. Jahody mají velice univerzální chuť a dobře doprovází širokou škálu dalších chutí a textur, což z nich dělá ideální přísady do vašeho NutriBlastu. Než je přidáte do svého NutriBlastu, důkladně je opláchněte a odstřihněte zelené stopky.

 • Maliny

  Kdo zvládne odolat příjemně měkkým, sladko-trpkým malinám? Tyto malé plody jsou jedničky v boji proti rakovině, jsou plné fytoživin blokujících volné radikály a antioxidantů ellagitanninů, které jsou pro maliny jedinečné. Maliny zakoupené v obchodě jsou připravené ke zpracování po rychlém opláchnutí a osušení.

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top