Hubnutí

Kajenský Smoothie na zhubnutí

Kajenský Smoothie na zhubnutí

Počet zhlédnutí : 4619

Ingredience

Postup přípravy

Pročistěte své tělo tímto lahodně sladkým, imunitu posilujícím Blastem, který využívá silných očistných účinků závoru, kapusty kadeřavé a vysoce antioxidačních borůvek k nápravě všeho, co je s vaším tělem v nepořádku!

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Mix listové zeleniny

  Balená míchaná listová zelenina může být pohodlný způsob, jak se dostat k různým druhům čerstvé zelené listové zeleniny bez nutnosti každou zvlášť vybírat. Obsah se liší, ale obvykle obsahuje nějakou kombinaci baby římského salátu, mangoldu, rokety, frisé, mizuny a čekanky radicchio.

 • Lesní plody

  Sáčky s lesními plody jsou obvykle zmrazené a jejich živiny závisí na tom, jaké plody v nich jsou. Bobule obvykle obsahují fytochemikálie a flavonoidy, které jim dodávají jasné barvy a předchází určitým druhům rakoviny. Jahody a borůvky mají také vysoký obsah vitamínu C.

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Ananas

  Pouhý jeden šálek sladkého, osvěžujícího ananasu dodává 76,5 % denní doporučené dávky manganu, stopového prvku zásadního pro produkci energie a antioxidantů. Ananas také obsahuje vitamín C, který podporuje imunitu. Navíc ananas zklidňuje trávení a má protizánětlivé účinky.

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

 • Kajenský pepř

  Přidejte do svého NutriBlastu trošku pikantní chuti díky špetce kajenského pepře! Kajenský pepř má vysoký obsah vitamínu A a je ideální pro boj proti zánětu, bolesti a zácpě. podporuje metabolismus ulevuje od bolesti hlavy a bolesti způsobené artritidou uvolňuje hleny a zahlenění Jak si správně vybrat

 • Kokosová voda

  O elektrolytech obsažených v kokosové vodě, která je také známá jako přírodní Gatorade, je známo, že hydratují lépe a rychleji než obyčejná voda. Hlavním elektrolytem, který se nachází v kokosové vodě, je draslík. Má méně sodíku v porovnání se sportovními nápoji, ale neobsahuje přidané cukry, umělé příchuti či barviva! 

Top