Hubnutí

Nízkotučný irský shake

Nízkotučný irský shake

Počet zhlédnutí : 5812

Ingredience

Postup přípravy

Někteří z vás mohou být vůči této chuti trochu skeptičtí - já vím. Ale mohu vás ujistit, že se vše výborně smíchá a výsledkem je hladká krémová mátová příchuť. Je to perfektní, ani příliš sladké, ani příliš nevýrazné. Je to skvělá alternativa k dobrotě z mého mládí a dokonce bych řekl, že může být k snídani. A navíc je tento Blast nabitý ovocem a zeleninou, které jsou k dostání po celý rok.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Máta

  Tyto krásné malé lístečky osvěží nejen váš dech, ale jsou také skvělé na trávení! Jsou uklidňující, pomáhají zmírnit zažívací potíže, zánět, nevolnost a bolesti hlavy. Bylo také prokázáno, že jsou prospěšné pro pacienty s astmatem (i když příliš velké množství může být i dráždivé) a pro ty, kteří trpí zácpou.

 • Řecký jogurt

  Řecký jogurt má vysoký obsah bílkovin, které jsou neuvěřitelnou alternativou k obvyklým typům bílkovin konzumovaným vegetariány. Je také skvělým zdrojem vápníku a obsahuje polovinu množství sacharidů v porovnání s obyčejným jogurtem (velké plus pro ty, kteří si hlídají hmotnost). Přidejte si jej do svého Blastu jako chutné zahušťovadlo, které je pro vás také prospěšné!

 • Mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

Top