Hubnutí

Sladký Smoothie s lesními plody

Sladký Smoothie s lesními plody

Počet zhlédnutí : 5085

Ingredience

Postup přípravy

Lesní plody jsou jedním z nejlepších druhů ovoce pro diabetiky - barevné, plné antioxidantů a přirozeně sladké, přičemž stále s nízkým obsahem cukru. Díky tomu se z nich připraví skvělý Blast, který je vynikající pro diabetiky. Přidejte trochu organického, neslazeného řeckého jogurtu jako malý bonus, který vám také pomůže zhubnout - řecký jogurt je plný bílkovin a pomůže vám dosáhnout delšího pocitu větší sytosti.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Borůvky

  Borůvky obsahují širokou škálu stopových prvků, včetně manganu, vitamínu C a vitamínu K. Tyto super bobule jsou také bohaté na vlákninu a jsou proslulé svými protizánětlivými a protirakovinnými chemickými látkami. Před přidáním do NutriBulletu je stačí jednoduše opláchnout.

 • Řecký jogurt

  Řecký jogurt má vysoký obsah bílkovin, které jsou neuvěřitelnou alternativou k obvyklým typům bílkovin konzumovaným vegetariány. Je také skvělým zdrojem vápníku a obsahuje polovinu množství sacharidů v porovnání s obyčejným jogurtem (velké plus pro ty, kteří si hlídají hmotnost). Přidejte si jej do svého Blastu jako chutné zahušťovadlo, které je pro vás také prospěšné!

 • Mandle

  Dokonale hutná a květní mandle je bohatá na mononenasycené tuky, které mohou při začlenění do jídelníčku pomoci snížit riziko vzniku srdečního onemocnění až o 30 %. Mají také vysoký obsah hořčíku prospěšného pro srdce a draslíku, který přispívá k regulaci krevního tlaku. Syrové oloupané mandle jsou skvělou přísadou do každého NutriBlastu!

 • Mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

Top