Hubnutí

Spicy drink

Spicy drink

Počet zhlédnutí : 2820

Ingredience

Postup přípravy

Tento drink piju v rámci svého hubnoucího procesu. Ingredience jsou možná na první pohled šílené, ale drink je to dobrý. Neobvyklý, ale chutná mi. :-)

 • Okurky

  Okurka, která se skládá z 96 % z vody, je jedním z nejvíce hydratujících druhů ovoce, které můžete přidat do svého NutriBlastu. Její vysoký obsah vody je ideální pro pleť, detoxikaci a dokonce i boj proti rakovině.

 • Vodní meloun
  Ačkoliv se meloun z 92 % skládá z vody, zbývajících 8 % je nabitých živinami, zejména antioxidanty. Mezi ně patří vitamín A, vitamín C a lykopen, který pomáhá neutralizovat volné radikály. Při přípravě vodního melounu pro svůj NutriBlast odřízněte slupku a odstraňte semínka.
 • Celer řapíkatý

  Celer řapíkatý je nabitý antioxidanty a oslavován pro své močopudné vlastnosti. Je to vynikající detoxikační činidlo, zejména pro ledviny, protože snižuje hladinu kyseliny močové v krvi, čímž snižuje riziko vzniku ledvinových kamenů. Ačkoli není celer řapíkatý považován za potravinu s vysokým obsahem sodíku, obsahuje více sodíku než jiná zelenina, čímž propůjčuje vašim NutriBlastům mírně slanou chuť.

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

 • Kokosové mléko

  Nápoje s kokosovým mlékem jsou jiné než to husté kokosové mléko, které je k dostání v plechovce a má nižší obsah kalorií a gramů tuku. Kokosový tuk je hlavně nasycený tuk, který měl až do nedávna špatnou reputaci.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Med

  Surový organický med dodává často nezbytnou energii díky svým sladkým sacharidům. Med je také skvělý na úlevu od bolesti v krku, ranní nevolnost a infekci močového měchýře. I když by měl být chápán jako běžné sladidlo, je surový med daleko zdravější než rafinované cukry dextróza a sacharóza.

 • Chilli papričky

  Pokud nezvládnete tohle horko, opusťte kuchyni! Někteří chilli papričky milují, jiní je nenávidí, ale tyto malé pálivé papričky mají několik neuvěřitelných zdravotních účinků, pokud jste připraveni na trochu pikantnosti ve svém životě. Většinou se používají v asijských a mexických pokrmech, mohou přispět k tlumení zánětu a snížení hladiny cholesterolu a krevního tlaku. Bojíte se toho horka?

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top