Hubnutí

Zdravá snídaně z tofu

Zdravá snídaně z tofu

Počet zhlédnutí : 4101

Tato snídaně plná zdravých bílkovin a ostatních živin Vás zasytí na celé dopoledne. Ovoce, ořechy a semínka můžete obměňovat.

Ingredience

Postup přípravy

Nejdříve rozmixujte lněná a chia semínka pomocí nože se dvěma čepelemi. Poté přidejte do nádoby nakrájené tofu, banán a šlehejte pomocí vícečetného nože. Konzistenci můžete upravit přidáním mandlového mléka či vody. Krém dáme do misky a ozdobíme kešu oříšky a borůvkami. Semínka lze vynechat.

 • Banán

  Banány jsou snadno stravitelné a obsahují draslík, vlákninu, mangan a vitamín C, což z nich dělá vynikající potravinu pro děti a osoby, které se zotavují z nemoci. Přispívají k dobrému spánku a zlepšují imunitu. Také pomáhají se vstřebáváním a uchováváním vápníku v těle.

 • Kakao (syrové, prášek, pražené boby či nepražené boby)

  Tato mayská superpotravina je čokoláda ve své nejčistší podobě. Kakao je nejlepší přírodní pomůcka na podporu hubnutí a dodání energie. Syrové kakao podporuje srdeční činnost a má nejvyšší koncentraci antioxidantů ze všech potravin na celé planetě! Pomáhá udržovat rovnováhu hladiny cukru v krvi a okysličuje krev. Kakao je mimořádně bohaté na hořčík, chrom, železo, mangan, fosfor, zinek a měď.

 • Lněná semínka

  Křupavá lněná semínka s ořechovou chutí jsou králem semínek bohatých na omega-3 mastné kyseliny a nabízí skvělou alternativu k chemicky odvozeným doplňkům stravy, s omega-3. Také poskytují zdravou dávku vlákniny a obsahují organické látky, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a posílit kosti.

 • Chia semínka

  Toto mayské semínko obsahuje úžasnou směs bílkovin, sacharidů, tuků a vlákniny, což z něj dělá ideální povzbuzovač! Má rovněž vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pomáhají tělu stabilizovat hladinu cukru v krvi a zpomalit trávení sacharidů. Dále jsou chia semínka dobrým zdrojem železa, vápníku a zinku. Tato malá semínky opravdu dokáží vše!

 • Borůvky

  Borůvky obsahují širokou škálu stopových prvků, včetně manganu, vitamínu C a vitamínu K. Tyto super bobule jsou také bohaté na vlákninu a jsou proslulé svými protizánětlivými a protirakovinnými chemickými látkami. Před přidáním do NutriBulletu je stačí jednoduše opláchnout.

Жанна Школдина

✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ ✳ Přišli jste na to, jak efektivně zhubnout! Vyzkoušela jsem všechno, ale jen vaše green coffee plus, o které jsem slyšela ze všech stran, mi pomohlo spálit 10 kg tuku za 4 týdny! Hmotnost před: 75kg Hmotnost po: 65kg Šokující FOTKY z hubnutí! KLIKNĚTE - ( https://www.facebook.com/Factorining1971-1697396137202020/app/190322544333196/?ref=page_internal )Co jste si "namíchali"?
Sdílejte své smoothie recepty
Top