Hubnutí

Zeleninová past na sacharidy

Zeleninová past na sacharidy

Počet zhlédnutí : 7824

Ingredience

Postup přípravy

Tento zeleninový Blast je ideální pro každého, kdo si hlídá příjem sacharidů, ať už se snaží zhubnout nebo vyrovnat svoji hladinu cukru v krvi. S převážně zeleninovými ingrediencemi má také nízký obsah cukru a vysoký obsah minerálů a vitamínů, které pomohou vašemu kardiovaskulárními a imunitnímu systému, aby byly v té nejlepší formě.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Cherry rajčata

  Cherry rajčata jsou menší a sladší než běžná rajčata, ale mají podobný nutriční profil. Jsou nabitá antioxidanty a karotenoidem lykopenem, což je jedním z důvodů, proč jsou tak skvělými bojovníky proti srdečním onemocněním! Toto ovoce (ne zelenina!) snižuje cholesterol a reguluje tuky v krevním oběhu.

 • Brokolice

  Brokolice je studnice zdraví. Je bohatá na vitamín A, vitamín C, kyselinu listovou a vápník, a skutečná bomba je to, kolik vlákniny tyto malé zelené růžičky obsahují. Polovina vlákniny je rozpustitelná a polovina nerozpustitelná, takže oba druhy vlákniny, které vaše tělo potřebujete, dodáte v jedné porci!

 • Mrkev

  Rozpustná vláknino, pojďme na to! Mrkev je bohatá na rozpustnou vlákninu, která pomáhá snižovat hladinu cholesterolu tím, že ji doslova vytlačí z krevního oběhu. Mrkve je také bohatá na beta-karoten, který pomáhá v boji proti některým druhům rakoviny, včetně rakoviny žaludku, dělohy a dutiny ústní. A přesně tak, jak říkávala maminka, mrkev je také skvělá pro váš zrak.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top