Hubnutí

Zeleninový Smoothie na zhubnutí

Zeleninový Smoothie na zhubnutí

Počet zhlédnutí : 12857

Ingredience

Postup přípravy

Snažíte se snížit svůj příjem sacharidů nebo zhubnout? Vyzkoušejte tento recept na NutriBlast, který obsahuje nejen lahodnou zeleninu s kapkou limetkové šťávy pro uspokojení chuťových buněk, ale také obsahuje vitamíny C, K, beta-karoten, mangan a spoustu antioxidantů, čímž vám pomůže vyčistit a detoxikovat vaše tělo.

 • Špenát

  I když vám po něm možná nenarostou takové svaly jako Pepkovi, špenát vám dodá pořádnou dávku živin. V jeho křehkých, lahodných listech jsou uzamčeny bílkoviny, které snižují krevní tlak, zvané peptidy, fytoživiny působící proti rakovině a molekuly vitamínu K na tvorbu kostí. Zdravotní účinky

 • Mrkev

  Rozpustná vláknino, pojďme na to! Mrkev je bohatá na rozpustnou vlákninu, která pomáhá snižovat hladinu cholesterolu tím, že ji doslova vytlačí z krevního oběhu. Mrkve je také bohatá na beta-karoten, který pomáhá v boji proti některým druhům rakoviny, včetně rakoviny žaludku, dělohy a dutiny ústní. A přesně tak, jak říkávala maminka, mrkev je také skvělá pro váš zrak.

 • Okurka

  Okurka, která se skládá z 96 % z vody, je jedním z nejvíce hydratujících druhů ovoce, které můžete přidat do svého NutriBlastu. Její vysoký obsah vody je ideální pro pleť, detoxikaci a dokonce i boj proti rakovině.

 • Celer řapíkatý

  Celer řapíkatý je nabitý antioxidanty a oslavován pro své močopudné vlastnosti. Je to vynikající detoxikační činidlo, zejména pro ledviny, protože snižuje hladinu kyseliny močové v krvi, čímž snižuje riziko vzniku ledvinových kamenů. Ačkoli není celer řapíkatý považován za potravinu s vysokým obsahem sodíku, obsahuje více sodíku než jiná zelenina, čímž propůjčuje vašim NutriBlastům mírně slanou chuť.

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Limetka

  Limetu je snadné začlenit do jídelníčku a s řadou svých zdravotních účinků neexistuje žádný důvod, proč byste si neměli dát limetu každý den! Od péče o pleť až po zdraví očí (vitamín C a antioxidanty obsažené v limetě pomáhají v boji proti stárnutí očí a makulární degeneraci) si můžete být jisti, že děláte svému tělu dobře denní dávkou limety vymačkané do sklenice vody.

 • Voda

  Abyste mohli namixovat jemné NutriBlasty, musíte přidat tekutinu. Voda je obvykle dobrá volba, protože má neutrální chuť a nepřidává žádné další kalorie. Voda je nejlepším zdrojem hydratace na celé planetě! Mnozí z nás jsou dehydratovaní, aniž by o tom věděli.

Top