Pro radost

BerryFlower

BerryFlower

Počet zhlédnutí : 1752

Ingredience

Postup přípravy

Tento lahodný Blast s lesními plody obsahuje úžasné látky působící proti rakovině - avokádo bohaté na antioxidanty, fytoživiny a minerály, a květák, který podporuje detoxikační a protizánětlivé funkce těla, což z něj dělá potravinu obzvláště skvělou pro prevenci rakoviny v oblasti prsu, močového měchýře, tlustého střeva a prostaty.

 • Kapusta kadeřavá

  Kapusta kadeřavá má velmi vysokou koncentraci dvou důležitých antioxidantů - karotenoidů a flavanoidu - které prokazatelně pomáhají v prevenci rakoviny močového měchýře, prsu, tlustého střeva, vaječníků a prostaty. Kapusta kadeřavá také obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálních látek, které podporují kardiovaskulární zdraví a detoxikaci organismu.

 • Avokádo

  Avokádo bohaté na vitamíny a minerály je často považováno za perfektní potravinu. Každé avokádo obsahuje překvapivé 4 g bílkovin.To je více než jakékoli jiné ovoce! Navíc avokáda obsahují nejvyšší koncentrace mononenasycených tuků, tedy látek, které jsou nezbytné ke zdravému vývoji mozku, ze všech druhů ovoce.

 • Směs lesních plodů

  Sáčky s lesními plody jsou obvykle zmrazené a jejich živiny závisí na tom, jaké plody v nich jsou. Bobule obvykle obsahují fytochemikálie a flavonoidy, které jim dodávají jasné barvy a předchází určitým druhům rakoviny. Jahody a borůvky mají také vysoký obsah vitamínu C.

 • Květák

  Bratranec brokolice, velmi zdravý květák, má nízký obsah kalorií a vysoký obsah vitamínů a minerálů. Tato brukvovitá zelenina má také vysoký obsah vitamínu C a antioxidantů, které jsou důležité pro obnovu tkání v těle.

 • Zelený čaj

  Zelený čaj, který je již dlouho proslulý svými antioxidačními účinky, obsahuje katechiny (konkrétně EGCG) - silný flavonoid, který byl konkrétně spojen s prevencí rakoviny. Tyto jedinečné katechiny jsou skvělé pro zdraví mozku a celkovou vitalitu. Zelený čaj také pomáhá při detoxikaci díky svému obsahu chlorofylu. Je také jemným stimulantem díky svému nižšímu obsahu kofeinu.

Top