Pro radost

Dýňové latte

Dýňové latte

Počet zhlédnutí : 6857

V tomto podzimním období se v kavárnách můžete setkat s nabídkou dýňového latté. Přiravte si své zdravé dýňové latté v NutriBulletu. Nebudete litovat! :-)

Ingredience

Postup přípravy

Všechny ingredience vložte do NutriBulletu a mixujte do hladka. Pokud nedržíte linii, dozdobte šlehačkou. ;-)

 • Mandlové mléko

  Alternativy k mléčným výrobkům a mléku se objevují jedna za druhou. Kromě sójového mléka je mandlové mléko nejoblíbenější možností. Má nižší obsah kalorií a nabízí o 50 % více vápníku než kravské mléko. Neobsahuje laktózu a kasein, ale i tak by se mu měly vyhýbat osoby s alergií na ořechy. 

 • Javorový sirup

  Javorový sirup obsahuje méně kalorií a vyšší koncentraci minerálů než med, přičemž uspokojí vaše chutě na sladké. Také obsahuje zinek a mangan, které jsou vynikající pro váš imunitní systém. Zinek obsažený v javorovém sirupu je také skvělý pro reprodukční zdraví u mužů.

 • Dýně

  Dýně jako součást rodu tykvovitých stojí vedle dalších chutných druhů ovoce, jako je vodní meloun, cukrový meloun a tykev. Chutné vařené či syrové, už nejsou jen na Halloween! Syrová dýně má nízký obsah kalorií a vysoký obsah zinku, železa a vlákniny. Má také vysoký obsah vitamínu C a beta-karotenu a pomáhá v boji proti svalové degeneraci.

 • Vanilka

  Vanilka a vanilkový extrakt z vanilkových bobů jsou nabité antioxidanty, které jsou vynikající v boji proti volným radikálům. Aromatické látky vanilky jsou také přínosné pro nervový systém a údajně zmirňují pocity úzkosti.

 • Muškátový oříšek

  Muškátový oříšek, "sváteční" koření, je dalším významným zdrojem antioxidantů. Jeho těkavé oleje jsou zodpovědné za jeho afrodiziakální a léčebné vlastnosti. Jeho terapeutické použití zahrnuje využití jako prostředek proti plísním, antidepresivum a stimulant trávicí soustavy. V tomto silném koření lze nalézt minerály, jako je měď, draslík, vápník, železo, zinek a hořčík.

 • Skořice

  Špetka skořice ve vašem NutriBlastu jej může pomoci trošku osladit bez přidaného cukru! Skořice má však mnohem více úžasných vlastností. Za prvé, je známo, že má antioxidační, antidiabetické, protizánětlivé a protinadýmavé vlastnosti.

 • Káva

  Mnoho lidí nasává svoji ranní energii ze starého dobrého šálku kávy. I když pití kávy může mít určité přínosy, všechen ten přidaný cukr a smetana, které ji často doprovází, tyto přínosy nemají. Neváhejte a klidně si přidejte studenou uvařenou kávu do svých NutriBlastů pro svoji dávku kofeinu - ale bez těch zpracovaných cukrů.

Top